יום ראשון, 18 ביולי 2010

עבר הרבה מאוד זמן...


מה לעשות, בין עוונותיי הרבים(ותאמינו לי, הם רבים!) אני סטודנטית.
ואני סטודנטית ממש חכמה, כי החלטתי לקחת על עצמי השנה 51 נ"ז מה שאומר שכרגע אני 5 בחינות ולפני 4 בחינות, 2 עבודות פרו סמינריוניות ועבודה.אבל כמובן שלא התכנסו לכאן כדי לדבר על זה P:
היום יהיו פנינות חוכמה בגזרת החברות והכנות.

אישה לאישה - כלבה.
קוראותיי הפמיניסטיות(פלפל וקשה אל תשנאי אותי!) ישנאו אותי על זה, אבל צר לי, כמעט ולא פגשתי נשים שלא מסכימות עם זה.כולנו יודעת שלמצוא חברה באמת טובה וכנה, כזו שתהיה שם לכל החיים, זה נדיר. ודווקא למצוא גברים כאלו פחות נדיר. אני בטוחה שלרובכן, אין יותר מגג-גג 4 חברות שהן יודעות שבוודאות שתעשנה הכל עבורן. אני בטוחה שרובכן חוויתן בגידות של חברות, שלא חוויתן מעולם מידידכם מהמין השני. אני טוענת(שום דבר לא מבוסס מדעית) שיש פשוט המון תחרות בין בני אותו מין ובשילוב עם הרגשנות הנשית נוצרים פיצוצים. בגלל שהתרגלתי שנים ארוכות לידידים גברים וכי הטעם שלי מספיק מבוסס אני נוטה לקנות לבד. אבל רוב הנשים אוהבות לקנות יחד וחברה טובה בעלת חוש סטיילינג טוב וכנות(או חוסר טאקט משווע) היא מצרך יקר ערך. אם את חדשה בנושאיי "להשקיע בחיצוניות" זה פריט החובה הראשון במלתחה שלך, כי הטעם האישי שלך לא הביא אותך רחוק עד כה וכדאי שבנוסף לחברה תצדייני באפוד מגן נגד ההערות העוקצניות שלה על החולצה החדשה ה"מאממת" שלך שנראית שתי טיפות ערק - דגל טורקיה.
ולהוראות ההכנה:
1. איפה מוצאים אחת כזאת?
סביר להניח שיש בסביבת העבודה ו/או הלימודים שלך לפחות בחורה אחת נעימת מראה שאת אוהבת את הסטייל שלה והיא גם אינטלגנטית ונחמדה, התקרבי אליה בעדינות ובזהירות והשתדלי להשאיר את הניבים בפנים גם למראה בעלה הרופא הבלונדיני ההורס.
2. מה דרישות המקצוע?
שתהיה כנה. כנה עד כאב. כנות חשובה יותר מהכל. אנחנו לא מחפשים חברה שתסתכל על 90 הקילו העסיסיים שאת דחוסים לשמלת פייאטים קצרצרה ותגיד:"מאמי! את נראית סוף הדרך!!" אנחנו מחפשים את זו שתגיד:"את נראית כמו כדור דיסקו על סטרואידים, תורידי, עכשיו!"
3. חוץ מאפוד מגן, כדאי שתצטיידי בארנסל הערות שנונות להחזיר לה... אין שום דבר יותר bonding מאשר החלפת מהלומות חביבה! "זה מקסים מה שאת לובשת, את נראית כמו הוצ'י מאמא" הערה אמיתית שקיבלתי, במבט לאחור, היא צדקה ;)
4. ממה להתרחק?
א. נשים שאומרות לך שאת גורמת להן להרגיש פחות טוב עם עצמן. זה מצביע על חוסר ביטחון וקנאה, את צריכה מי שתעצים אותך ולא מישהי שתאלצי להיות קטנה לידה כדי שהיא תרגיש טוב.
ב. שקרניות. איך יודעים? תמדדי משהו שאת יודעת בוודאות שלא מחמיא לך ותשאלי מה דעתה.
ג. עלוקות אנרגיה ובוסטים. צריך לפרגן ובכיף, אבל אם היא כל שניה אומרת "איך רזיתי נכון??!?" ומחפשת בוסטים של אנרגיה לא נגמרים, זה רע.
ד. חשות. תתרחקי ממי שגורמת להרגיש לך שהן עושות לך טובה ושאת אם חד הורית בלשכת הסעד.
ה. קנאיות. מחמאות מנוסחות "רזית יפה" "ד"ר קליין עשה עבודה טובה על הציצים שלך" הן מעולות! בחורה שמתבכיינת על כל דבר ש"גם היא רוצה" בצורה מעיקה והמחמאות שלה נשמעות כמו:"שמת לב שהפטמה הימנית שלך בזווית אחרת מהשמאלית?" - לברוח.
5. איפה  עוברים הגבולות בין שנינות לרוע?
כשהערה עוקצנית היא לא על מה שלבשת אלא ברמה האישית("למה את לא זורקת לג' את חולצות סוף המסלול?! מה אין לך מספיק ביצים?" - לא!)

ואחרי כל זה, what about some picturs and shopping?
קודם כל, הסתפרתי דיי קצר(ביחס לעצמי) אצל חיים הספר המלך בהלל, ממליצה לרכוש את המסכה שהוא משתמש בה של בוטאה.
שנית, אני חוגגת יומולדת בקרוב (ב 28 לחודש ואם תשכחו אתם זבל!) אז קיבלתי הנחת יומולדת בפוקוס, זה יצא 70% הנחה... עזבו שלקחתי איתי את אמא, אחיינית, גיסה וקנינו בגדים לגדוד של אנשים... לעצמי ולמר בחור קניתי בייסיקים:
למר בחור טישירטים של לוניטונס שיושבות מהמם על בחור שרירי וצעיר :)
לעצמי גופיות סבא עם הדפסי דיסני :)
ומרחוק:
ויש מבצעי סוף עונה מטורפים באייטץ' אנד או, קניתי פיג'מה ב 40 ש"ח עם שרוולון ב 20 ש"ח ותחתונים וגוזיות ב 10 ש"ח!!
במציאות זה ורוד בהיר מאוד!
משהו נחמד שנתקלתי בו בסופר פארם, איזה חברה עלומת שם(כתוב שמיוצר בלונדון) הוציאה בשמים לנערות ב 3 ריחות: לחוף, לשופינג ולמסיבה.
למרבה הפתעתי התאהבת ב "חוף" קייצי, הדרי - פרחוני חמצמץ, אה דה טואלט, עולה 60 ש"ח ומקבלים דאורדורנט תואם בחינם.
לסיום, הייתי בת"א השבוע. זה הזכיר למה אני לא גרה שם ולא ראיתי שום דבר שאין בירושלים חוץ מים ואייסברג! מה שכן ראיתי, זה שהכל זול יותר מבירושלים. המון זמן תיכננתי לקנות סנדלים שטוחות של ipanema מהסדרה של ג'יזל. בירושלים הן עולות 140 לזוג, קניתי 2 ב 180!!!!!!!!!
ולקינוח,
מי שלא אכל גלידה באייסברג לא אכל גלידה טעימה בחייו!!!!!!!!!!! בבן יהודה, חלום!
נשיקות, מתה עליכם 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה