יום רביעי, 6 באוקטובר 2010

קסטרו ואני - הגירושין וצו ההרחקה


תשמעו, אין לי הרבה סבלנות, אבל חיכיתי, באמת שחיכיתי שקסטרו ישתפרו,אבל זה פשוט לא קרה והשבוע, נשבר גב הגמל.
לאלו שלא היו פה או סתם לא זוכרות, הרומן שלי עם קסטרו התחיל ממש מזמן, בקיץ, אחרי שבחורף קניתי שם ג'גינג כחול כהה חזרתי בקיץ לקנות אותו בצבעים בהירים ונוכחתי לגלות שלא מייצרים אותו במידה 42 בצבעים האלו ובעצם למרות שמדובר בדיוק באותו דגם רק בצבעים שונים, יש החלטה בקסטרו שיש צבעים שמייצרים לשמנות ומלאות ויש צבעים שלא. אז אחרי שחטפתי את הג'ננה והחזרתי בפוסט נושך ועצבני קסטרו יצרו איתי קשר ועשו מחווה ממש נחמדה, הם הזמינו אותי ליום עם הסטייליסטית שלהם בקסטרו ת"א(מונית לקחה אותי מירושלים והחזירה אותי) ועל ידה מדדתי ג'גינג ב 42 ו 44 שנראו בול אותו הדבר ו 42 שלא עלה עליי. קיבלתי במתנה ג'ינס וחולצה וסיפרתי פה אודות המפגש. הסטייליסטית לקחה את ההיקפים שלי כדי להעלות הכל לאיזה ישיבת על, "הכל עובר לאתי"(רוטר,מנכ"לית קסטרו). אבל כנראה שלא ממש, שזו באמת היתה מערכת כיבוי שריפות ושאתי, צריכה אולי לנקות את האוזניים.
לפני שבוע הבנתי שהולך ומתקרר במהירות שיא(בירושלים לפחות) ושאוטוטו יהיה חורף ולגברת פא(ט)שיוניסטה יש בדיוק 3 זוגות מכנסים לבישים וקר פה ממש בחורף! אז במוצ"ש התעלקתי על גיסתי לעתיד שתחייה (שגם כן חיפשה מכנסיים), על אלכס ואצנו רצנו לקניון מלחה. אינטואטיבית, רציתי ללכת לקסטרו. כי עם כל העצבים על המידות הלא אחידות בחנות - הג'גינג יושבים עלי ממש טוב. הגעתי לחנות והדגם שרציתי(שרי, כחול ג'ינס מושלם) שלפי האתר קיים עד מידה 44 כמעט ולא היה קיים, בטח שלא במידות גדולות.  מעבר לזה, בחנות של בגדי נשים היה מוכר גבר מה שמבחינתי פשוט לא עובר. אני לא יכולה להתבכיין לגבר על הבעיות הנשיות שלי עם הגוף שלי!!! המוכר הציע לי ג'גינג בגוון אחר שידעתי שיהיה בהיר מידי אבל החבר התעקש אז מדדתי. 44, ישב לא רע בירכיים ורחב במותן וכפי שידעתי - צבעים בהירים וירכיים גדולות זה BIG NO NO. המוכר היה נג'ס והציע עוד ועוד דגמים שמדדתי שלא עלו עלי בכלל,עד שהחלטתי למדוד דגם בכחול ג'ינס עם "כתמי אקונומיקה". מידה 42 לא עלתה לי על הירכיים ומידה 44 לא עלתה גם כן. זה היה השלב שבו פשוט הרגשת מושפלת לחלוטין. אני גם לא מבינה למה כשאת יוצאת מהתא לא לבושה בגדים של החנות מוכרים שואלים:"נו מה??" אם זה לא עליי, אז זה לא עלה עליי. האמת שפשוט התפרצתי עליו שהחברה שלהם היא בדיחה ובושה, שכשאני 6 קילו פחות מאז שקניתי את האחרון שלי אני לא נכנסת לאותו דגם בצבע אחר ב 44.
אז מבחינתי, היי שלום קסטרו. מלכתחילה הבגדים לא איכותיים והעיצוב ירוד ועד שהיה לכם מוצר שהצלחתם להפוך למוצר דגל, גם את זה אתם מחרבשים? אני איתכם גמרתי. אני וכל הלקוחות שלי. רוצים לעצב מידות לילדות? בסדר, אז אנחנו, הנשים, אלו שלובשות מידות גדולות יותר מ 34 שמחזיקות ארנק תפוח יותר, לא נדרוך אצלכם יותר.
יצאתי מקסטרו בוערת מעצבים ונזכרתי ששבועיים קודם לכן מדדתי סקיני ג'ינס בגזרה דומה ברנואר במידה 42. שם הוא היה, חיכה לי על המדף... ג'ינס מקסים בכחול בהיר אבל לא בהיר מידי, גם הוא קצת משופשף-מוכתם(נו ג'ינס גראנג' כזה). 240 ש"ח, קצת יותר זול מקסטרו.
משם חתכנו לאייטץ' אנד אם, האמת שבשביל הלבשה תחתונה...אך הפלא ופלא, לראשונה מצאתי שם פריט ראוי ללבישה! מכנסיים אפורים כהים בגזרה ישרה למדיי, עליי הם טיפה מתרחבים כי האגן שלי...משובצים בעדינות. מידה 42, ישבנו פשוט מושלם. אני ואחותו של הבחור לקחנו אותם. 180 ש"ח. אם כבר אייטץ' אנד אם, הגרביונים שלהם נראים אחלה, רכשתי אחד גם כן. במציאות הוא קצת יותר אפור.
ומקרוב

אז מה אתם אומרים קסטרו? אולי אם ברשתות ישראליות אחרות וברשת בינלאומית שמוכרת הממוווון אני באותה המידה, הגיע הזמן להחזיר את המידות לגודלן המקורי הנורמלי כמו בשאר העולם? כך שגם "הר אדם" במידה 42 יוכל לקנות בגדים בלי להשפיל מבט. ואם למישהי היה ספק, צילמתי אחד על השני ג'גינג ב 42 וב 44. אפילו עיוור היה רואה שהם בול באותו גודל. וזה לא דגמים שונים, אותו דגם בדיוק. פשוט מסתבר שקסטרו עושים מה שבא להם ותופרים איך שבא להם, אז דיי. לי נמאס. אני לא מטומטמת ואף אחד לא יגרום לי להרגיש רע עם עצמי בכל פעם שאני הולכת לקנות בגדים. ומילא, אם הייתי מרגישה רע כי אני באמת גדולה והמידות לא מתאימות אבל לתפור מידות קטנות יותר? חוצפה שאין כדוגמתה.
זהו קוראות יקרות שלי,
עברתי דירה השבוע וכי אני מעאפנה שכחתי להביא את המראה(תשמעו, הברלינגו של אבא היתה מלאה עד התקרה בדברים שלי, פשוט שכחנו) ולכן אין תמונות שלי עם המכנסיים החדשים. כשתהיה מראה, אצלם...בינתיים צילמתי תמונה בבוקר עם החבר החדש שלי מהקומה למטה... תהנו...נשיקות!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה