יום שלישי, 22 בינואר 2013

יום הולדת שמח לליטל מיס סאנשיין!

היום הבלוג חוגג יום הולדת 3! 
אירוני קצת שזה נופל על יום הבחירות השנה, כי פתחתי את הבלוג בגלל שהרגשתי שיש לי הרבה מה להגיד ואני רוצה להשמיע את זה בקול, כי האמנתי שאני יכולה להוביל שינוי וצריך להוביל שינוי. פוליטיקה במיטבה, לא? 

קשה להאמין שעברו 3 שנים, הזמן באמת טס כשנהנים!
הבלוג הזה התחיל באמת כי רציתי להשמיע את קולי ואחרי שנים בפורומים של תפוז החלטתי שמגיע לי מקום משלי שבו אוכל להגיד את כ-ל העולה על רוחי ואיך שבא לי. אם הייתם אומרים לי לפני 3 שנים שאני אגיע ל 666 מנויות (באלוהים שזה המספר! לא התכוונתי לצאת שטנית) בבלוג ול - 327 מנויות בערוץ היוטיוב שלי, הייתי אומרת לכן שכנראה שנפלתן על הראש לגמרי.


במישור האישי, עברתי כל כך הרבה ב 3 השנים האחרונות. סיימתי את התואר הראשון, התחלתי את השני, עברתי אינסוף משברים לגבי הלימודים (והאמת שאני עדיין עוברת), הכרתי מלא אנשים חדשים ונפתרתי מעול חברות ישנות ומעיקות, התחלתי לכתוב במגזין סטודנטים, רזיתי והשמנתי מיליון פעמים, חזרתי לעבוד כמעצבת אירועים ושוזרת פרחים, בן הזוג שלי השתחרר מהצבא, התחיל ללמוד, מצא עבודה אלוהית, התחתנו, עברנו לגור יחד, קנינו אוטו ביחד, הכנסנו את טדי לבית, אימצנו עוד כלבה ו - שימו לב, אייטם: אפילו התחלנו לתכנן ילדים.

אני פשוט חושבת שזה מדהים לחלוטין שהצלחתי לסחוף אחרי כל כך הרבה נשים. חלקכן כאן כי אתן אוהבות את איך שאני כותבת, חלק אוהבות את איך שאני מתלבשת, מתאפרת וחלקכן כאן כי אתן שונאות אותי, אבל לא יכולות להפסיק לקרוא אותי... אבל רובכן, רובכן כאן כי אני מייצגת עבורכן אישה רגילה, שחיה חיים אמיתיים, פשוטים ומלאים, שאין לה זמן להצטלם בנופים אורבניים או עוצרי נשימה בטבע אז היא מצטלמת בבית רגע לפני שהיא יוצאת, על רקע של דלת/קיר/ספרייה, שמצליחה להראות טוב ולהרגיש טוב למרות שהיא ממש לא מושלמת ואתן יודעות שאם אני יכולה, גם אתן יכולות. שאם אני מהממת, אז גם אתן מהממות!
אחרי הפוסט האחרון קיבלתי תגובות מדהימות וזאת לא הפעם הראשונה שאני מקבלת תגובות כאלו.
נשים כתבו לי שאני הגורו שלהן, שהצלתי אותן מעצמן, שאני נותנת להן השראה, שלימדתי אותן לאהוב את עצמן ושמשכתי אותן מתהומות הנשייה של הפרעות אכילה.
כשהייתי צעירה יותר והיו שואלים אותי מה הדבר שהכי חשוב לי לעשות לפני שאני אמות, הייתי עונה:
"אני רוצה לגעת בחיים של מישהו, בנשמה של מישהו. אני רוצה שיהיה מי שיזכור אותי בתור זאת שנגעה בו ושעשתה שינוי בחיים שלו". כל כך פשוט וכל כך מורכב.
ואני חושבת שהתגובות האלו הבהירו לי שאם אני אמות מחר, הצלחתי במטרה שהצבתי לעצמי.

הבלוג שלי אולי השפיע עליכן, אבל אתן צריכות לדעת שאתן גם משפיעות עליי.
כמות האהבה והתמיכה שאני מקבלת מכן היא עצומה ולפעמים כשאני מרגישה רע אני נכנסת וקוראת את התגובות שלכן ושואבת כוח עצום מכן. אני חושבת שאני אחת הבלוגריות היחידות שמתחננת תמיד לקבל תגובות וזה יותר חשוב לי מהכל, כי אני רוצה לשמוע אתכן. כי כמו כל אמן, אני שואבת את הכוח שלי מהקהל שלי. כי אם אין מי שמקשיב לי, זה לא שווה כלום.
ולפעמים שאני מרגישה חסרת ביטחון לגבי הגוף שלי אני נזכרת ב 600 המנויות שלי שמצפות ממני, שמסתכלות עליי בתור זו שבטוחה, שאמיצה, שאוהבת, שמעזה. ואני לא מסוגלת לשאת את המחשבה שאני עלולה לאכזב אתכן, כי אני רוצה לרצות אתכן ואני רוצה, כמו כל אדם, יותר מהכל, להיות נאהבת.
ולא, זה לא משנה שאת רובכן מעולם לא פגשתי, אהבה היא אהבה.

תקופה ארוכה שאני רוצה לפנק אתכן בחזרה, לצ'פר אתכן על כל התמיכה והאהבה שאתן מפגינות כלפיי אבל כפי שאתן יודעות - יש לי בעיה קלה עם הגרלות. אני לא רוצה להגריל מוצרים שקיבלתי מיח"צ או משת"פ כי אני לא מרגישה שזה נכון להגריל דברים שקיבלתי בחינם ועם זאת אני לא מוכנה להשקיע המון כסף שאין לי בקניית מוצרים. מה גם שהבלוג עוסק באופנה, ואני לא חושבת שזה פשוט כל כך להגריל פריטי אופנה. אז ישבתי וחשבתי, מה המתנה הכי יעילה והכי אישית ונעימה שאני יכולה לתת לאחת מכן?
והחלטתי שלהגרלה תהיינה שתי זוכות ושני פרסים.
מוכנות???

הפרס הראשון יהיה סדנת סטיילינג אישית איתי בפורמט סיבוב השופינג יחד. הסדנה אורכת 3 שעות שבהן אנחנו נפגשות לשיחת היכרות ותיאום כוונות קצרה, בה אחת מכן תזכה לומר לי מה היא מחפשת להשיג מהסדנה, אני אספר לה על מבנה גופה, הפריטים שיתאימו לה ואתן טיפים לגבי איפור ולגבי שיער (אם מי שתזכה תחליט על ירושלים, את הטיפים לשיער היא תקבל מחיים הספר בכבודו ובעצמו). בסיום פגישת ההיכרות אנחנו נצא לשופינג מכוון מטרה יחדיו.

הפרס השני יהיה סדנת איפור אישית איתי אצלי בבית. הסדנה אורכת שעתיים והדגשים בה יהיו על פי בחירת הזוכה. איפור יום/ערב/הצללות והארות/טכניקות - מה שהזוכה תבחר.

מה צריך לעשות בשביל לזכות באחד הפרסים? שלושה שלבים פשוטים מאוד:
1. עליכן להיות כמובן מנויות לעידכוני הבלוג באימייל (בצד ימין למעלה).
2. עליכן לעשות "לייק" לעמוד הפייסבוק של הבלוג.
3. עליכן להשאיר לי בבלוג תגובה ובה תרשמו לי איך נחשפתן לבלוג שלי וממה אתן הכי נהנות בו, או מה הכי הייתן רוצות לראות כאן בהמשך. בתגובה הזו השאירו גם את כתובת המייל כדי שאדע כיצד להשיג את הזוכה וכתבו לי באיזו סדנה הייתן מעדיפות לזכות.
* זה לא סעיף בונוס, בטח שלא חובה, אבל יהיה נחמד אם תשתפו את ההגרלה בפייסבוק שלכן.

תקנון ההגרלה:
 - ההגרלה תסתיים בדיוק בעוד שבועיים מהיום, ב 4.2.12 בשעה 8:00 בבוקר והזוכה תוכרז באותו היום.
- הזוכות בפרסים יאשרו לי לצלם תמונות במהלך המפגשים ולהעלות אותן ל-פוסט עדכון אחרי המפגשים(במקרה של סדנת הסטיילינג - אפשר גם ללא פנים) אשמח גם אם הזוכות תכתבנה כמה מילים על החוויה עבור אותו הפוסט.
- סדנת הסטיילינג תערך אך ורק בתל אביב או ירושלים וסדנת האיפור תערך רק אצלי בבית.
- מועד הפגישות יתואם באופן אישי ביני לבין הזוכות ויקבע לתאריך וזמן שנוח לשתינו.
- זכות ההחלטה על הזוכה שמורה לי ורק לי ואין לבוא אליי בטענות לאחריה.

כדי לעשות לכן קצת חשק חשבתי לשים כמה תמונות של לקוחות שלי...


מה שיפה זה שמיכאל למד ליישם ולא רק ללבוש מה שהוא קנה איתי


במקרה הזה יש רק תמונות אחרי מהסטיילינג עצמו, נוספו ללוק נעלי עקב שחורות מטריפות!רק כדי לסבר את האוזן - מדובר בבחורה שכפי שאתן רואות יש לה גוף מעלף והיא רק מלאונת שלובשת 42-44, אבל היא הייתה בטוחה שהיא הרבה יותר גדולה ממי שהיא ולכן היא לבשה בגדים גדולים שהיא קנתה ר-ק במתאים לי ועונות שגרמו לה להראות עוד יותר גדולה. בסופו של דבר היא גילתה שהיא נורמלית לגבי כי היא יכולה לקנות מלתחה שלמה ב"גולף".


במקרה הזה תמונת ה"אחרי" לא צולמה איתי ולכן אני לא אחראית על הפרח המיותר ועל קמטוטי הבגד :) קשה לראות אבל היא נועלת עקבים מדהימים של אירגיולר צ'וייס שקנינו יחד.

כשהצצתי בתיק העבודות האיפורי שלי הבנתי שאני ממש צריכה לארגן יום צילומים...

לצערי אין לי תמונת תקריב, אבל אני חושבת שגם מרחוק האיפור והשיער נראים נהדר :)השנה יצא לי לאפר הרבה בנות משפחה לאירועים, כמו את אחותי...


ואת חמותי :)

זהו, היכון, הכן, צא!

נ.ב
תלכו להצביע! לא מעניין אותי מה אתן מצביעות (רק תשתדלו לא ביבי?) אבל תצביעו!

נ.ב.ב
לא לדאוג, זה לא בא במקום פוסט אאוטפיטים, הוא מגיע בקרוב :)

31 תגובות:

 1. מזל טוב בובה!
  בלוג מקסים!
  המשיכי למלא אותו בכל העולה על רוחך. אני אוהבת לקרוא אותך:-)

  והינה הצלחתי להתחבר דרך גוגל.

  @יעל@

  השבמחק
 2. הרבה מזל טוב זוהר, עלי והצליחי, המשיכי להיות נושכת ובועטת והכי חשוב, נאמנה לעצמך ולא מזויפת. 3 שנים זה הישג וזמן בלתי מבוטל בתחזוק בלוג מעניין, חשוב ומתאר את מסע החיים שלך. מי כמוני יודעת כמה הבלוג שלך בא לתת הרגשה טובה ונדירה לכל הנשים שלא בורכו בגזרת של סופר מודל, נשים אמיתיות. את נותנת את האפשרות לנו להרגיש יפות, נשיות וחזקות. המשיכי לכתוב כמו שאת יודעת. רעות, reut.rainbow@gmail.com

  השבמחק
 3. היי,קודם כל המון מזל טוב, לבלוג נחשפתי מהיותי קוראת סמוייה בפורום "אופנת נשים", אני מאוד אוהבת אותך ככותבת,מתלבשת/מלבישה ומתאפרת/מאפרת :)
  אשמח להשתתף בהגרלה של סדנת שופינג. האימייל שלי הוא adidush1@gmail.com
  והייתי שמחה לראות עוד בבלוג: קניות שאת עורכת,תמונות של סטיילינג שעשית..

  ושוב מלא מזל טוב 3>

  השבמחק
 4. הי זוהר,

  המון מזל טוב והמשך דרך צלחה ומעשירה!

  נחשפתי לבלוג שלך באמצעות פייסבוק (ריטה)

  אני מאוד אוהבת להראות יפה ואני אוהבת את הגוף שלי מול מראה במיוחד בערום, אך כשאני הולכת לחנות בגדים, משום מה נראה לי שאם ארזה חווית הבחירה תהיה הרבה יותר קלה ולא אתיאש אחרי שתי דקות. ולכן כל הקניות אני משאירה לרגע שבו ארזה ורגע הזה לא מגיע ולכן כל החיים אני בציפיה.

  בזכותך אני מבינה שכיף להשקיע ולחשוב ושאפילו ג'ינס וחולצה לבנה צמודה נראת נהדר בשילוב הנכון לא על בחורה רזה מאוד.

  כמו כן כשכתב על מעיין חודדה ציינת שהבעיה המרכזית שלה בעבר הייתה בשילוב לא נכון של בגדים.

  אני ממש אשמח לבלות איתך שלוש שעות ואולי בזכותך אני אתחיל להנות מחווית הבחירה.

  אז כמו שציינתי בהתחלה המון מזל טוב, ויום הולדת שלוש שמח. זה באמת ציון דרך ועברת במקביל לבלוג הזה כל כך הרבה חוויות בונות! כל הכבוד!

  83.margarita@gmail.com
  מייל שלי:

  השבמחק
 5. מזל טוב זוהריטה! נחשפתי לבלוג שלך דרך רשימת יח"צ (כן, כן) בהתחלה לא חיבבתי אותך במיוחד(בלשון עדינה), אך המשכתי לקרוא. משהו בכנות ובישירות שלך גרם לי להתאהב בך. אפילו כתבתי על כך פוסט בבלוג שלי http://dganitaa.blogspot.co.il/2012/10/2011.html
  ומאז כמובן אני קוראת כל פסיק ונקודה שאת כותבת, ובאמת באמת שאפו!
  אני אוהבת במיוחד את העובדה שאת אמיתית. הכי חשוב
  בהצלחה! דגנית

  השבמחק
 6. מזל טוב! :)
  הגעתי לבלוג מזמן, לא ממש זוכרת איך, נראה לי מלינק שנעלולה שמה בפייס אם אני לא טועה. ומאז שגיליתי לא יכלתי להפסיק, זה התחיל מלשבת חצי שבת ורק לחזור אחורה כמעט לראשית ימי הבלוג ולקרוא הכל והמשיך בכך שכל פעם שאני רואה בפיד שיש פוסט שלך אני ישר חושבת מתי אני מארגנת לי זמן לשבת בכיף ולהנות ממנו ברוגע ולפעמים לא מתאפקת וישר מתנפלת :)
  בכל מקרה, הפוסטים האהובים עלי ביותר זה "יש לי מה להגיד על זה + אאוטפיטים"
  כי אני מאוד אוהבת את הכתיבה שלך (הישירות) ולקרוא את דעותיך (עם חלק מסכימה ועם חלק לא, אבל בכל מקרה כיף גדול לקרוא) ומאוד מאוד אוהבת לראות איך שאת מתלבשת ואיפורים, פשוט כי זה כיף, נותן רעיונות, ועושה חשק להתלבש יפה ככה סתם :).
  חייבת לציין בהזדמנות זו שבזכותך ורק בזכותך גיליתי את עולם חצאיות המיני בגיל 24, אחרי שעד אז היתי בטוחה שאם אני במידה 40-42 זה יהיה פשע נגד האנושות :)
  אני ממש אשמח לזכות בסדנת האיפור. גם כי הקריאה פה עשתה לי חשק גדול לפגוש אותך פנים מול פנים וגם כי נכנסתי בשנה האחרונה חזק הרבה יותר לאהבה לאיפור ויהיה כיף לקבל עוד הדרכה וטכניקות (יש לי תחושה שזה לא בדיוק כמו לצפות בסרטון) וגם כי תמיד כיף גדול להתעסק בזה.
  אז שיהיה המון בהצלחה ומה שבעיקר הייתי מאחלת לך ליומולדת הבלוג זה זמן והנאה מלכתוב יותר פוסטים :)
  אה, וכמובן מייל למקרה שאזכה :) negev.moda@gmail.com
  עינת

  השבמחק
 7. אז הייתי בערך הראשונה על הבוקר שקראה את הפוסט וכמעט הייתי המגיבה הראשונה, אבל לאחר שכתבתי תגובה שאורכה כאורך הגלות היא הלכה לאיבוד בנבכי הרשת. אני מנסה לשחזר, מקווה שיצא כנה באותה המידה....

  את הישות הוירטואלית ZORIKIT פגשתי לראשונה לפני כשלוש שנים בפורום דיאטות ואורח חיים בריא בתפוז. אני הייתי אז בשיא הדיאטה והרזון שלי וגם את היית מאוד חזק בעניין. הערצתי אותך על הקשיחות שלך, על אימוני הספורט המטורפים שלך, על האמונה. הקרנת שם משהו נורא חזק, משהו שלא יכולתי להתעלם ממנו.
  באותה התקופה שנאתי שמנות. שנאתי. הייתי בשיא הרזון שלי, רציתי לשכוח את ימי המשקל הכבד, הערצתי כל מה שהוא 0% שומן ושורף קלוריות. ונגעלתי משמנות. נגעלתי מעצמי שמנה. נגעלתי מכל טיפה של שומן עודף. לא יכולתי לסבול את המחשבה שמישהי שהBMI שלה מעל ל-18.5 תאכל משהו "משמין" או תתלבש כך שיראו את הגוף שלה. זה זעזע אותי. כל מה שרציתי היה להגיע לBMI המיוחל.
  כמי ששנאה שמנות ושומן באותה התקופה, כמי שהדיאטה אכלה לה את השכל ביחד עם הקילוגרמים - הבלוג שלך עצבן אותי. הלבוש שלך עצבן אותי. מבחינתי באותה התקופה, עד שאת לא עור ועצמות עליך ללבוש שקים ולהסתיר את עצמך מהעולם. אלה היו ימים נוראיים, בהם הערצתי את זוהר המתאמנת הקשוחה ולא סבלתי את זוהר שמעיזה להתלבש בצורה שמראה את הגוף שלה כשה-BMI שלה לא בקצה קצה קצה של הסקלה התחתונה ומטה.
  למזלי מאז שיניתי את המחשבה והתפישה. יעל של היום זו לא יעל של פעם (גם את לדעתי עברת שינוי בתפישת העולם הדיאטטי שלך). הרזון הוא לא ערך עליון. עליתי במשקל (לצערי) אבל השלמתי עם זה ואני מנסה לרדת קצת בחמלה ולא מתוך שנאה לכל גרם. הבלוג שלך וישותך הוירטואלית ליוו אותי לאורך התקופה הזו. היו תקופות שהייתי קוראת אדוקה ותקופות שלא נכנסתי חודשים. היו תקופות שעצבנת אותי עם איך שאת מתלבשת ומחמיאה לגוף שלך ששוקל יותר מ-60 ק"ג (אבוי!) והיו תקופות אחרות שקנאתי.
  במהלך הזמן, בכל מיני תהליכים מקבילים שעברתי (ואני עדיין עוברת עם עצמי), ותוך כדי היחשפות לבלוג שלך ואליך בפייסבוק - עברתי שינויים עצומים. אני כבר לא מוכרת את נשמתי לדיאטה, אבל גם לא מוכרת את נשמתי לשקים בצבע שחור. אני לובשת צבעים, חצאיות והמון שמלות. אני מדגישה את נקודות החוזק שלי. אני מאמינה שיש לי נקודות חוזק. אני פחות שונאת את עצמי. אני לומדת לאהוב את עצמי. יש לי בגד ים והלכתי לים אחרי יותר מ-10 שנים(!).
  יש דברים שאת יודעת שהשפעת עלי באופן ישיר, על דברים אחרים השפעת בלי לדעת אפילו. יש תחומים בחיים שלא קשורים לאופנה ולמשקל שהשפעת עלי בהם ואת מהווה הרבה השראה עבורי. לא עם כל דעותיך אני מסכימה, אבל אני מעריצה אותך על האומץ להביע אותן ולחיות לפיהן.

  אוהבת מלא
  וחשובת שהגיע הזמן ללמוד להתאפר (הנה עוד דבר שבחיים לא חשבתי שאעשה ובגללך בא לי...)
  יעל
  yaelda@gmail.com

  השבמחק
 8. מזל טוב ליומולדת של הבייבי!
  עוד שלל פוסטים, תמונות ואאוטפיטים:)

  השבמחק

 9. נחשפתי לבלוג בתפוז. אני נהנית הכי הרבה מלקרוא עד כמה את אישה אמיתית. למרות שאנחנו משתי ערים הפוכות, עם מבנה גוף שונה לחלוטין, כיף לי לקרוא כל מילה שאת כותבת, כי את לא מפלסטיק. אני יודעת איך כל פרט באאוטפיט שלך בוצע, ואני מעריכה את הכנות והרצינות שבה את מתייחסת לסטייל שלנו ולמשמעות שלו כלפי הגדרת הזהות שלנו, גם במסע האישי שלך וגם במסע של אחרות. תמשיכי להיות את.
  הייתי מעדיפה סדנאת איפור :-)
  carmeln@gmail.com

  השבמחק
 10. מזל טוב!! :))
  אני נחשפתי לבלוג מאחד הפעמים שתפוז שמו אותך בראשי (באחד מהפוסטים המצויינים
  שלך :)) ואז התחלתי להתסכל בבלוג ונחשפתי למגוון תחומים שמעניינים אותי כמו ההאוטפיטים המדהימים שאת מעלה, האיפור, ההדרכות.
  מרגש היה להיות מעין "שותפה" לחוויות שלך מהחתונה, מהארגון והביצוע.
  מאחלת לבלוג עוד המון שנים של ימי הולדת :)

  השבמחק
 11. המון מזל טוב ליומולדת מותק.
  אני מתחברת להרבה ממה שכתבת, אין ספק שבזמן שהבלוג שלנו "רץ" החיים התפתחו לכל מיני כיוונים. לי יש ממש זכרון של תקופות בחיים במקביל לפוסטים מסויימים בבלוג שלי.
  אין ספק שכולנו רוצות להשמיע את קולנו ובדרך מקבלות המון תגובות שמשפיעות עלינו בחזרה.
  לעוד המון שנים של הנאה.

  השבמחק
 12. זוהר, אני אוהבת את הטעם הייחודי שלך בבגדים, את הנועזות והצבעוניות, בביגוד, איפור וסגנון בכלל. לא פחות אני מעריכה אותך על האומץ לצאת נגד משטר הרזון, ולתת השראה לנשים להרגיש טוב עם גופן, בכל גודל שהוא.
  תודה שאת מכניסה לי צבע לחיים!

  איילת

  השבמחק
 13. סדנת התאמת בגדים עדיפה
  ayeletsmail@gmail.com

  איילת

  השבמחק
 14. הי !
  איך נחשפתי לפוסטים שלך? דרך היוטוב, אחרי שהכרתי את סצנת הביוטי-בלוגריות באנגלית ורוסית חיפשתי גם בעברית ומצאתי אותך :)
  ומאז כמובן צופה וקוראת אדוקה.

  מאוד מאוד אשמח לפגישת סטיילינג בירושלים :))

  השבמחק
 15. לא מאמינה שאני קוראת אותך כבר 3 שנים... אני פה דיי מההתחלה, מהחודשים הראשונים.. מודה שלקח לי זמן להתחבר אלייך ולאהוב אותך אבל אף פעם לא יכולתי להפסיק לקרוא מה שאת כותבת, פשוט עניינת אותי וסקרנת אותי וזה ממש נדיר כי אני יכולה לספור על כף היד שלי את כמות הבלוגריות שאני קוראת ועוקבת אחריהן...
  לא רק זה, גם עזרת לי מאוד עם הדימוי העצמי והקבלה העצמית שלי ואני אנצל את ההזדמנות כדי להגיד לך תודה ושאת מדהימה!!!
  התודה הזאת מרגישה לי כל כך סתמית לעומת השינוי שחוללת בי...

  אני הכרתי אותך דרך תפוז (אחד מפורומי אופנה או איפור, לא ממש סגורה על זה)
  אני זוכרת שאפילו הייתי מחפשת את התגובות שלך בתפוז מרוב שסיקרנת אותי חחח (דמייני פרצוף מובך)
  ועם כמה שהנושא הזה חרוש אני חושבת שאני הכי נהנית מהפוסטים בנושאי המשקל.
  הזווית שאת נותנת על הנושא מאוד מדברת אליי ועוזרת לי להתמודד עם הדמוי שלי ועם הסביבה ביום יום.. יש הרבה דברים שאני יודעת ושכבר שמעתי אבל זה כל פעם כמו תזכורת קטנה שמחזקת אותי לעוד קצת זמן לפני שקורה משהו שמוריד לי את הביטחון...
  הייתי שמחה לזכות בכל אחת מההגרלות, כמו שאמרתי אני מנוייה לבלוג וכמובן גם עוקבת בפייסבוק

  דניאל
  מייל: danielfima@walla.co.il

  השבמחק
 16. מזל טוב!!!
  הגעתי אליך בתקופה שחיפשתי כל מיני מדריכים על אופנה ואיפור (מדריכים כתובים, אפילו לא עלה על דעתי לחפש ביוטיוב). גיליתי את הבלוגיה ומאז אני עוקבת אחרי כמה בנות, אבל את תמיד הראשונה שאני קוראת :)
  מה אני הכי אוהבת לראות כאן? אממ, הכל? הדברים הכי שימושיים עבורי הם המדריכים, וגם ההתחדשויות, ופינת הסטיילינג - בעצם כל דוגמה שיש לדברים יפים ונגישים שיכולים להתאים לבחורה בעלת מימדים אנושיים...
  המייל שלי: schniff בג'ימייל, אשמח מאוד לזכות בסדנת סטיילינג.

  השבמחק
 17. לא משתתפת בתחרות אבל לא מפספסת הזדמנות לפרגן - נשמה שלי אותך אני מכירה עוד מהימים המוקדמים והעליזים ( :-P ) של פורום פירסינג וקעקועים בתפוז בתקופת המסנג'ר ( מישהו עדיין זוכר איך מתפעלים אותו עם כל הפייסבוק והטוויטר?!? ) בחורה עם כריזמה מטורפת פיצית בגיל אבל עם בגרות אינסופית לא פלא שהרגשתי שאני משוחחת עם מישהי בת גילי ( והתפלאתי מהגיל האמיתי כמובן... )...מה אני אוהבת כאן?את זה שאת כותבת כל מה שיש לך להגיד בלי מעצורים ומחסומים כלשהם גם לטוב וגם לרע - לי אישית יש הרבה מאוד מחסומים לפני שאני אומרת או כותבת משהו בחשש ממה שאנשים אחרים יחשבו וכמובן שתמיד אומרים שהתכונה שהכי חסרה אצלנו מושכת אצל אחרים...:-)שיהיה המון מזל טוב לבלוג תמשיכי לפתח את עצמך ולעשות את מה שאת אוהבת...נשיקות!!!:-)

  השבמחק
 18. לפני קצת פחות משלוש שנים בזמן למידה לאיזה מבחן (כנראה.. דווקא את זה אני לא הכי זוכרת) צ'וטטתי ברשת ומצאתי את הבלוג שלך. אני חושבת שהדמיון ביננו, האיזור הגאוגרפי שממנו באנו, האהבה לספורט, לחנונים אשכנזים, מבנה הגוף, האוניברסיטה העברית, כל אלה ועוד גרמו לי להתעניין ולהמשיך לקרוא, ומיד לאחר מכן להרשם כמנויה לבלוג (הבלוג הראשון שאליו נרשמתי והראשונות להרשם בבלוג שלך) ומאז לחכות כל הזמן בשקיקה לקרוא אותך ולראות מה ואיך לבשת. אני לא תמיד מסכימה עם מה שאת אומרת אבל אני תמיד נהנית כל כך לקרוא, לראות את התמונות, לשמוע עדכונים, לקבל המלצות שוות לחנויות וכל זה בשנינות וברהיטות בלתי נלאית. פשוט תענוג. ככה גם נחשפתי לפורומים בתפוז והמשכתי לעקוב ולהתעדכן.
  הרבה קרה בשלוש שנים האחרונות גם אצלי, וגם אצלך. אבל האושר שמציף אותי כאשר יש עדכון חדש בבלוג שלך נשאר כמו בהתחלה.
  שלא כמוך, אני כמעט ולא מגיבה, אף פעם ולשום דבר.. וגם עכשיו בתחרות הזו חשבתי להמשיך ולנהוג כך, אחרי הכל- מה הסיכוי שדווקא מה שאני אכתוב יבחר?
  אבל מול פרסים כאלה שווים אפילו אני לא יכולה להשאר אדישה :)
  ואשמח לקבל כל אחד מהפרסים.. במיוחד את הסדנת איפור שזה משהו שתמיד רציתי לדעת לעשות כמוך.
  תודה רבה על שלוש שנים מלאות במילים ובעניין. מאחלת עוד המון שנים כאלה.
  מזל טוב!
  maayan.arev@gmail.com

  השבמחק
 19. הי זוהר...נרשמתי בבלוג שלך בתפוז (רק משם אני מקבלת עדכונים על פוסטים חדשים)...מקווה שזה תופס.

  השבמחק
 20. זוריק אהובה
  אנחנו מכירות כבר כמעט שש שנים אני חושבת
  עוד מתקופת פורום איפור
  ומאז אנחנו נפגשות בפלטפורמות שונות בתפוז:-)
  לבלוג שלך נחשפתי כשפתחת אותו ואני מאז מכורה, משהו בבגרות שלך לעומת הגיל הצעיר שלך מקסים אותי
  והעובדה שאת לא מידה 36 ועדיין "מעיזה" להתלבש צמוד ונשי הייתה לי השראה ואני חושבת שהרבה מתפישת הגוף שלי השתנה בזכותך

  אז המון מזל טוב על הבלוג ואני ארצה את סדנת האיפור כי מבחינת לבוש אני חושבת:) שאני די סבבה.
  אוהבת אותך
  kadoshdana@gmail.com

  השבמחק
 21. היי זוהר,
  הגעתי אל הבלוג שלך עוד כשהיה בתפוז... כיף לקרוא אותך ובעיקר לראות איך את משתנה עם הזמן. אני אשמח להפגש איתך ולקבל "דחיפת" סטיילינג (דמייני מישהי הפוכה ממך, זו אני! חוץ מהתלתלים...) אבל גם אם לא, כיף להמשיך לקרוא ומזל טוב לבלוג!

  עדי
  romedrem@yahoo.com

  השבמחק
 22. היי זהר,
  אני מנוייה בבלוג שלך לפחות שנתיים. נכנסתי לפורום בתפוז ובו אחת הגולשות כתבה ונתנה קישור לבלוג שלך. כך גיליתי אתהבלוג הקסים שלך. אני אוהבת לקרוא על אופנה, להתלבש ולהתחדש . עקבתי אחר כל פוסט שלך בשקיקה. אהבתי שסיפרת על חברת הכוונה לבעלך. תמונות החופשה ובמיוחד משהו מפתיע..שביקשת לא להגיע בצבע שחור לחתונה שלך.
  צפיתי ברטנים ביוטיוב בקיצור..בעיני אחלה בלוג.
  אני מתל אביב כך שאם לא אזכה לא נורא. האמת שלאחורנה אני ממש משש מתעניינת בסטיילינג וכל ההבטים שלי.
  נכנסתי לפייסבוק וכתבתי reni eoeo
  ואום אזכה סטיילינג מעניין אותי שופינג והיבטיו.
  reni_123@walla.co.il זה המייל שלי.
  אשמח לשמוע ממך הכל. ביגוד איפור אביזרי אופנה..בקיצור אחלה בלוג. .


  השבמחק
 23. הי זוהר, מזל טוב על יום ההולדת לבלוג!
  אני נחשפתי אליו לראשונה דרך פורום ״אופנת נשים״ בתפוז. חייבת להודות, המון זמן לא חיבבתי אותך כלכך, וממש לא אהבתי את צורת הדיבור שלך לעיתים. אבל! המשכתי לקרוא כי עדיין יש לך ידע באופנה, חוש אסטתי מפותח ואת גם מתאפרת מדהים. עם הזמן גם שכחתי למה לא חיבבתי אותך.
  אני מעריצה את האהבה העצמית שלך, את הגישה שפיתחת לחיים ולדיאטות במיוחד, ואני ממש נהנית לקרוא את הבן אדם אליו הפכת, במיוחד לאחר החתונה. מה גם שאנחנו ממש באותו גיל (את יותר קטנה ממני באיזה 3 שבועות), וזה הכי כיף לראות בנות בנות גילך שמצליחות. אגב, אני מעריצה את עצם העובדה שלמרות שלא מצאת עבודה כמו שרצית, פשוט לקחת על עצמך כמה וכמה עבודות שאת *אוהבת*.
  אני בעצמי הייתי ממש רזה, עד הצבא, ואז ממש באמצע השירות מ55 קילו ל1.75 גובה הפכתי להרבה, הרבה יותר. השילוב של תמיכת המשפחה, חברים ובן הזוג המדהים שלי, ביחד עם קריאה בבלוג שלך, עזרו לי לקבל את מה שאני בסופו של דבר. לא בהכנעה מוחלטת למצב, אבל כן באהבה. אז תודה על שהיה לך חלק בזה, ואפילו לא ידעת. :)
  אימייל yanavrac@gmail.com

  השבמחק
 24. היי זהר,
  קודם כל מזל טוב על יום ההולדת של הבלוג !!!
  נחשפתי לבלוג שלך דרך הפייסבוק מקבוצת האיפור והאמת שזה קרה שבוע שעבר,ומאז כבר הספקתי לקרוא לפחות חצי מהבלוג שלך.מהכתבה הראשונה שלך שקראתי על המשקל פשוט התאהבתי בך. כל כך נדיר לפגוש בימינו מישהו שפשוט אומר את מה שהוא מרגיש ולא מה שצריך או נכון להגיד וזה פשוט מקסים.ראיתי גם את רוב הסרטונים שלך ביוטיוב וגם אותם ממש אהבתי, את מתאפרת מדהים ויש לך טעם מצויין בבגדים.והייתי רוצה ללמוד ממך קצת...
  תמיד הייתי יותר מלאה מכל החברות שלי והרגשתי שהם יכולות ללבוש דברים שאני לא.לרוב לבשתי שחור ובגדים רחבים יותר כדי לטשטש את הבטן... ועכשיו שאני רואה תמונות שלך אני מבינה שאפשר גם אחרת, אפשר ללבוש צבעווני וצמוד וזה כל כך יפה...בזכותך אני מקווה להשתנות,לאהוב את עצמי יותר(וזה אולי החלק הכי קשה...)
  אני אוהבת בך את הכנות ואת האהבה העצמית(זה נאמר בנימת הערצה וחלילה לא בצורה מזלזת...) ואת הגישה שלך לחיים. אהבתי את כל מה שכתב עד עכשיו אז פשוט תמשיכי לכתוב עוד ..:)
  האמת שזה הפעם הראשונה שאני מגיבה על דברים כאלה ,ואני לא יודעת למה אבל פשוט נכנסת לי ללב .
  למקרה שאני אזכה זה המייל שלי:miri_miri_sha@walla.com

  השבמחק
 25. הי זהר,
  מזל טוב לכבוד יום ההולדת של הבלוג :)
  אני מקווה שזה לא יעלה זכרונות לא נעימים אבל נחשפתי אליך לפני שנה ומשהו כשהעלית את הסרטון שלך בנוגע ליח"צ. בדיוק באותה תקופה התחלתי לחפש מידע על אופנה, איפור וכו' והסרטון שלך היה ברשימת הסרטונים המוצעים ביוטיוב...
  זה נראה לי מדהים שהדברים שאת אומרת, שנראו לי כ"כ בסיסיים, הכו גלים. בלי להכיר אותך, הייתי ממש גאה שאת עומדת על שלך בצורה הזו.
  אח"כ למדתי להכיר אותך עוד קצת ועוד קצת דרך הבלוג וכמו רבות אחרות אהבתי את הישירות ואת העובדה שאני יכולה לדעת מה דעתך על מוצרים, חנויות וכו' - ומה הנימוקים לדעתך.
  אה, ודבר אחרון - אני ממש נהנית לראות דוגמאות של שיעורי סטיילינג שאת עושה!!! וכמובן שאם אזכה אבחר בשיעור סטיילינג!
  תודה לך על השיתוף בבלוג והרבה הצלחה והנאה בהמשך הדרך.

  השבמחק
 26. מזל טוב! (אבל לא להגרלה)
  אני קוראת אותך קרוב לשנה וקצת ורוב הזמן הייתי קוראת סמויה. אין לי מושג למה.
  אני כבר ממש לא זוכרת איך הגעתי אלייך, אבל סביר להניח שזה היה בזמן שהייתי צריכה ללמוד.
  ובזמן הקריאה של פוסט טרי דאז כל האישיות שלך שעולה מן המילים הכתובות משכה אותי ומצאתי את עצמי מדפדפת להתחלה של הבלוג בתפוז וקוראת פוסט אחרי פוסט וכשבאו להעיר לי שכבר 12 בלילה וצריך ללכת לישון... הסתבר שקראתי ברצף יותר משעתיים. הרבה יותר.
  אני מפרגנת לך, על הכנות, על יושר, על הדעות.
  התהליך והשינוי שעברת לטובה ושיתפת. על האושר, הדברים המצחיקים. על הכל בעצם, גם ברגעי השבירות והפגיעות שהיו לך, כי גם אז עשית שינוי .
  את גורמת לשינויים [גם אם הם קטנים] ונותנת השראה וזה מדהים.

  זוריק פשוט תמשיכי ככה! שולחת המון אהבה ונשיקה גדולה! 3>

  השבמחק
 27. מצטרפת ברגע הכמעט אחרון :)
  מזל טוב !!!!!!!!!!
  האמת שנחשפתי אליך ממש מזמן דרך אחד הפורומים בהם אני סמויה בתפוז, לא זוכרת אם זה התחיל דרך אופנת נשים או איפור בכל אופן מהרגע הראשון התרשמתי מאוד מאוד לטובה מהכנות והישירות שלך. אחרי זה ראיתי כמובן גם את הסרטונים ואם לא הערכתי אותך מספיק עד אז היוטיוב ליח"צנים גרם לי באופן סופי להבין שאת בחורה כלבבי- כל העניין הזה של הקשר בין חברות לבלוגריות זה אחד הדברים הדוחים בעייני שגרם לי ממש להתרחק מבלוגים מסוימים .
  אאחל לך עם הבלוג שתמשיכי בדיוק ככה לשלב בין כתיבה על עצמך והנשיות המדהימה שלך, איפור וסטיילינג- זה כיף שאין התמקדות אחת ובמקום אחד אפשר לקבל הכל מה גם שבאמת את מעוררת השראה בכל התחומים האלו. מה שכן אשמח לקרוא יותר סקירות על מוצרי איפור,יענו לא רק בסרטונים , כולל השוואות ,דיופים וכו .
  למרות שאני פריקית של איפור ויש לי המון מה ללמוד ממך בתחום הזה , יש לי גם גוף הזוי מבחינת פרופורציות - בטן שטוחה לחלוטין, טליה (ככה קוראים לזה? ) צרה בטירוף אבל חזה גדול ותחת ענק יחד עם טעם שנע בין הטומבוי טרנדי לקלאסי כל זה כאשר אני סטודנטית לאמנות שצריכה לבוש מאוד נוח. קיצר אשמח מאוד אם אזכה לסדנת הסטיילינג וצפוי לך אתגר ענק :)
  המייל שלי הוא anatdjerassi@gmail.com ומחזיקה אצבעות חזק חזק
  תודה רבה ושוב, את לגמריי מקסימה :)

  השבמחק
 28. אז זוהריקי (מותר לי להגיד את זה? לא מכירות.. אבל מקווה שאזכה להיפגש איתך :)
  ראשית אני רוצה פשוט להודות לך על הזמן והכוח להוציא פוסטים, זה ממש עושה לי את היום לקרוא את זה על הבוקר (או על הלילה, כל דבר טוב!) ובייחוד עושה לי את המלתחה שמחה :)
  כשאני חושבת על איך נחשפתי אלייך אני חושבת שזה היה אז בתפוז.. מנסה להיזכר מתי, כנראה שאני איתך המון זמן (לצערי לא מההתחלה, אבל השלמתי ש"ב בשקיקה :) כשהייתי מנויה לבלוג אחר וקיבלתי עדכון במייל, וראיתי בצד את ה'פרסומת' סוג של באנר, דברים שבדרך כלל אני לא פותחת, אבל ברור כאילו דה את היית חייבת למשוך אותי ולפתוח (לא שאני מתלוננת :) ועד עצם היום הזה אני שמחה!
  עד היום אני זוכרת את ההתכרבלויות שלי על הספה, את השעות הכייפיות שביליתי בקריאת הפוסטים שלך, מנסה לחשוב איך ליישם את זה עליי..
  ואת יודעת למה אני אוהבת את הבלוג שלך? מבנה הגוף שלך ב-ו-ל כמוני! (הלוואי שהיה לי יותר חזה.. אבל מילא אסתפק במה שיש), וגם יש לנו תלתלים!! כך שהרגשתי שהטיפים היו אחד אחד אחד עליי! שמחתי ליישם ובזכותך אני מגיעה לתיכון יותר יפה ועם לוק :)
  ובכן, במה אבחר, סדנת סטיילניג או איפור? הבחירה כה קשה, כמעט כמו לבחור אבא או אמא אה?
  את הסטיילניג אני יכולה להסתפק בקריאת הפוסטים שלך, ממש עוזרים לי, אבל לעומת זאת סדנת האיפור אין לי ידע בסיסי בכלל ולצערי אני לא יכולה ללמוד מהסרטונים שלך, אני חירשת לצערי (אבל עדיין חייה באושר בא' זה העיקר :) ולכן אני חושבת שאבחר בסדנת איפור, אני חייבת ידע בסיסי וידע לאיך להתאפר כשאצא למסיבות, לבילויים עם חברים, ועוד דברים (עד עכשו עשיתי רק מסקרה ואני רוצה לדעת איך להשתמש במיק אפ ולהסתיר פצעונים.. מקווה ללמוד זאת בעתיד) ו(רמז דק :) הנשף של סוף י"ב מתקרב אוטוטו ו.... (ואל תדאגי, במפגשים אחד על אחד אני יכולה להסתדר יש איך, הבעיה היא דרך המחשב..)
  אז... חושבת שסיימתי.
  למקרה שאזכה, המייל שלי
  taltyli@gmail.com

  נ"ב - אין על הכלבים שלך זה החלום שלי, בעל, ילדים, ו.. כלבים :)

  השבמחק
 29. היי זוהר,
  מזל טוב ליום הולדת שלוש של הבלוג!!
  אשמח מאד מאד לרגל האירוע לזכות בסדנת איפור! ;-)
  נחשפתי לבלוג שלך דרך פורום איפור בתפוז לפני די הרבה זמן (אך רק עכAיו טרחתי להיות עוקבת...)
  מה שאני אוהבת בבלוג שלך זה היושרה הבלתי מתפשרת שלך. ועוד- למרות שעכשיו אני נמצאת בתהליך של דיאטה, הבלוג שלך נותן לי השראה להתלבש הכי יפה שאני יכולה ולא לזנוח (או להזניח את עצמי).

  השבמחק