יום ראשון, 9 ביוני 2013

האנשים האלו, שאין להם בושה להראות לנו כמה רעים הם.

"היי ריגשים וכל מחפשי תביעות למיניהם, אין להתייחס לנאמר בתכנית ברצינות רבה. אם נפגעתם מדברים שנאמרו בתככנית, איתכם הסליחה!"

ככה מתחילה התכנית המחרידה שעליה אנחנו נדבר היום, ואני אעשה את אותו הדבר ואקדים את הפוסט עם אותה הקדמה וכך אפטור את עצמי מחבורות המטומטמים שהיו שם:


"היי חברי פנאל חסרי טאקט, רגש ומחפשי תביעות, אין להתייחס לנאמר בפוסט ברצינות רבה. אם נפגעתם מדברים שנכתבו בפוסט, איתכם הסליחה!"לפני שתקראו את הפוסט תיכנסו ללינק הזה וצפו החל מהדקה ה 16:
http://www.mako.co.il/mako-vod&Partner=Header_button#/mako-vod-music24/late-night-s2/VOD-0e3a4b04425fe31006.htm&sCh=69f9f9a7471ce310&pId=957463908

נחשפתי ללינק הזה אחרי שקוראת בבלוג הזדעזעה ושלחה לי אותו.
מי שלא יכולה לצפות אני אספר לה שמדובר בפנאל בתכנית טלויזיה שאותו מנחה אסי עזר ולידו יושבים אילנה ברקוביץ', הסטייליסט גל אפל ועוד 2 בחורות ובחור שלא ראיתי מימיי כך שלא ברור לי מי בדיוק שמם לשופטים בתחום של יופי ואופנה (וגם אילנה ברקוביץ' שהיא תזכירו לי מה בדיוק? גרופית של אביב גפן? שהתחילה "לעצב" בגדים לפני יומיים?). 
אסי עזר מציג בפניהם את הבלוגרית השמנמונת ג'סיקה שהצטלמה בבגדים של אברקומבי אנד פיץ' לשם מחאה על הטמטום שהמנכ"ל שלהם אמר שהם לא רוצים לקוחות שמנים בחנויות שלהם ושואל האם צריכות להיות גם דוגמניות שמנות.


בשלב הזה גל אפל, סטייליסט מהולל (שסיפורי אימה מהלכים עליו בנט) שחושב שהוא איזושהי אוטוריטה לגבי בריאות מתחיל להגיד שאין בה שום דבר מושך ושבכלל היא צריכה קודם כל לדאוג לבריאות שלה, כי היא לא בריאה. בלי להתבלבל ועם אוצר מילים של ילד בן 7 הוא קורא לה "מועכת ולא מושכת" ואומר שהיא יכולה לדגמן פרות, סטייקים בתים או פילים. ונותן את גל גדות כדוגמא לדוגמנית בריאה כי "אין עליה גרם של שומן". והאנשים שיושבים סביבו? כולם מצחקקים כמו חבורה של בני נוער מטומטמים והדיון ממשיך ומתדרדר.
אני פשוט חושבת שאמירה כזאת לא יכולה לעבור בשתיקה, אני כל כך שמחה בשביל הבלוגרית האומללה שהיא לא דוברת עברית ולא מהארץ כך שהיא לעולם לא תדע מה גל אפל, סטייליסט ישראלי בהמתי מצוי, אמר עליה.

אני חייבת לשתף אתכן שפונים אליי כל הזמן ומבקשים ממני לעשות סטיילינג להפקות אופנה. אני תמיד מסרבת, כי אני לא מעוניינת לעבוד בהפקות אופנה. למה? כי האנשים שיושבים בפנאל הזה אלו האנשים שיש בעולם האופנה. סטיילסטים, עיתונאים, בלוגרים, יחצנים דוגמניות וסתם "החברות של" שהם בטירוף רזון מוחלט והם אנשים שמלאים בעצמם, מרושעים להחריד ולא כל כך ברור לי על מה.

גל אפל הוא התגלמות הישראלי המכוער.
בחור שעובד בתעשיית האופנה שפשוט מלא בעצמו. מספיק לצפות בוידאו בשביל להבין על מה מדובר. כל הדיבור שלו ותנועות הידיים שלו משדרות כוחניות ואלימות, ערסיות טיפוסית ומשפטי ההבל שיוצאים לו מהפה רק מעידים על החלל הריק שיש לו בתוך הראש ואיפה שאמור להיות לו לב. מספיק רק להסתכל על איך שהוא נראה - כמו אנורקס טיפוסי בלי גרם של שומן או שרירים, חולה מאוד - בשביל להבין מה האידיאל שלו. החלק הכי משעשע בוידאו הזה זה שגל אפל נלחם בשביל להסביר שאדל והבלוגרית הזאת זה הבדלים של שנות אור!
גל אפל, אתה חתיכת אידיוט וכנראה סטייליסט גרוע ביותר אם אתה לא מצליח לראות שאדל והבחורה הזאת נראות כמעט אותו הדבר ושהן ככל הנראה באותו משקל. פשוט אדל מתלבשת יותר טוב, או מלבישים אותה יותר טוב. מה שאתה לעולם לא תוכל לעשות, כי אדם שחושב שאנשים שמנים במהותם חייבים להיות לא מושכים ולהראות רע הוא חרא של סטייליסט.
אה וללימודי רפואה לא היית מתקבל. היום כל ילד יודע שמדד הבריאות היחידי הוא בדיקות דם. אדם יכול להיות שמן או רזה, אבל אם הוא אוכל בריא ומתעמל ובדיקות הדם שלו טובות - הוא בריא לכל דבר.
כמו שאסי עזר רמז לך, הרסת לעצמך את העבודה עם האמירה המטומטמת הזאת. כל בחורה ממוצעת לעולם לא תעבוד עם יצור כמוך שלא רואה יופי מעל מידה 0. סטייליסט אמור לדעת להלביש כל אדם, בכל מבנה גוף, גיל ומשקל ויותר מהכל - סטייליסט צריך לדעת לתת לאנשים תחושה טובה. אתה סטייליסט גרוע, כי אתה יודע להלביש רק דוגמניות ואתה גורם לכל מי שלא נראית כמוהן להרגיש רע.
אני רק יכולה לאחל לך שיום אחד הקארמה תחזור ותנשוך אותך בתחת.
לכל אדם  באשר הוא יש זכות להראות טוב ולהרגיש טוב! מה שאתה חושב על איך שאחרים נראים לא באמת מעניין אותם, אלא רק הורס להם. במרוצת השנים למדתי שאנשים כמוך, ממורמרים שיורים חצי רעל לכל כיוון ולא יודעים לתת מילה טובה, הם השיקוף של התחושות שלהם לגבי עצמם.
אגב, אתה מדבר על אנשים מושכים ואתה סטייליסט ואני תוהה אם אי פעם הסתכלת במראה? קשה לי להבין איך ולמה סטייליסט לובש חולצות ערסים פתוחות עד הטבור ועונד גורמטים. אתה כל כך שמח להגיד לנו מה אתה חושב על נשים שמנות אז תן לי רגע להגיד לך מה אני חושבת עליך -
מעבר לזה שאתה סטייליסט גרוע בגלל הגישה שלך, אתה מתלבש מחריד, הקעקועים שלך חובבניים וערסיים בדיוק כמו החולצות, הגורמטים, הדיבור ומחוות הידיים. אתה רזה בצורה חולנית - כי אפס גרם של שומן בגוף זה לא בריא אדוני הרופא. גורם לבעיות הורמונליות קשות, בעיות תפקוד באיברים פנימיים וגם לבעיות במוח(אתה ממש מקרה בוחן לעניין המוח) -  וכן, אתה אחד הגברים הלא מושכים שקיימים כנראה על כדור הארץ. בעיקר כשמוסיפים לזה את האופי המחורבן שלך. 

גל אפל במראה אופייני


מצאו את ההבדלים - ככה נראית אדל בלי כל הטררם.
לגבי שאר האנשים בפאנל...

1.בחורה שאין לי מושג מיהי שישבה ליד גל אפל

גם את נראית מוכת רעב ולא אינטלגנטית במיוחד ולכן אפשר להבין(?) איך את נותנת את ביונסה כדוגמא לאישה שמנה(!) ומתרעמת שאסי עזר מסביר לך שהיא רזה, פשוט עם גוף נשי הורס וצועקת "היא עסיסית + +!!!!!!! כל ירך שלה ענקית!". יש לך בעיות קשות אם ביונסה היא לא בחורה רזה בעיניך. בשביל בטן שרירית ושטוחה כמו של ביונסה (ועוד אחרי לידה!) בחורה חייבת להיות רזה! פשוט יש לה מבנה גוף מאוד נשי. אנחנו נולדות עם אחוזי שומן גבוהים משל גברים, אנטומית האגן שלנו אמור להיות רחב שלנו והשומן שלנו אמור להתרכז בתחת ובירכיים. אבל זה לא הופך אותה למלאה או שמנה!!! הגוף שלה מושלם! ככה דוגמניות שאמורות לשדר בריאות צריכות להראות! רזות, אבל אמזונות, חזקות, שריריות ובריאות!

ביונסה לאייטץ' אנד אם


2. אילנה ברקוביץ'

אין לי מה לומר. את היית אמורה לייצג נשים מלאות? את קוראת לעצמך מעצבת עדיין אחרי שאמרת שבגדים פשוט נראים טוב יותר על רזות? יש לך עדיין לקוחות מלאות והאם יש להן שכל בין האוזניים?
אם אני הייתי את והייתי יושבת שם בזמן שגל אפל דיבר ככה על ג'סיקה הייתי עושה אחד משני דברים:
1. חונקת אותו בפריים טיים.
2. קמה והולכת.

לא ברור לי איך לא הצלחת להבין שכשהוא דיבר עליה ככה הוא דיבר גם עליך, וגם עליי. לא ברור לי איך את לא מבינה שבעיניו את בחורה שמנה, שיכולה לדגמן סטייקים ואין לך בכלל זכות קיום. עצוב לי שאת באמת מאמינה שבגדים נראים טוב יותר על רזות באופן גורף ומהותי. יש בגדים שנועדו לרזות ויש בגדים שנועדו למלאות ויש דברים שנראים עליי הרבה יותר טוב מעל חברותיי הרזות. מה גם, שלא ברור לי איך לא השכלת להבין שהכל עניין של טעם. העניין הוא שקשה יותר לעצב לנשים אמיתיות, קשה לתפור בגד עם "פנסים" בשביל בחורה עם קימורים ולכן את, כמו רוב מעצבי השנקל בישראל מעדיפה לתפור בגדים לרזות ושידגמנו אותן רזות מאוד. כי זה פשוט קל יותר ואת לא מספיק טובה.
עשית לי ולכל הבחורות המלאות בארץ שירות דב. את צריכה להתבייש בעצמך על הצחקוקים המבישים והתגובה הלקונית. הדבר היחיד החכם שאמרת זה שהבגדים של אברקומבי אנד פיץ' הם ערסיים.

3. איילה (עוד אחת שאין לי מושג מי היא)

קול ההיגיון! ואת נראית נהדר. תודה לאל.

4. בחור ליד אסי עזר -

מי אתה? ומה הייתה תרומתך לדיון?

5. אסי עזר

אתה יודע אסי, לא מזמן ראיתי את הפוסט שלך על היציאה מהארון. הייתי כל כך גאה בך ופירסמתי אותו גם אצלי בקיר. אני חושבת שלמרות שכל הראיון התנצלת שצחקת וניסית להפוך לקול ההיגיון, אם היית באמת בן אדם היית דואג להפסיק את הצילומים. היית מסביר בצורה ברורה וחד משמעית שאין מקום להתבטאויות כאלו.
אתה בתור הומו צריך להיות זה שעומד בראש המלחמה לקבלת האחר, השונה ולהבין שיש מקום לכולם. אתה בתור מי שמנחה את הפאנל אמור להיות זה שמעמיד את האנשים במקומם.
 אכזבת אותי, בענק.


אני רק יכולה לאחל לכם, חברי הפאנל המהוללים, שיום אחד מישהו יגרום לכם להרגיש כל כך חרא כמו שגרמתם להרגיש לכל מלאה ושמנה שצפתה בכם. אני יכולה רק לאחל לכם שיבטלו אותם ככה כאדם, שיכריזו שאתם בהכרח לא מושכים, לא נראים טוב בבגדים וישפילו אותכם בפריים טיים.

אני בינתיים אמשיך לייצג בכל מדיום אפשרי אידיאל יופי מלא/שמן ובריא ואמשיך להילחם באנשים חולים כמוכם שמעודדים רזון קיצוני ואידיאל יופי ששולח בנות למותן ונשים לשנים ארוכות של שנאה עצמית.

אני שמנה ובכל זאת אני מתלבשת מצויין, יפה ומושכת ואני שמה עליכם פס!
תאכלו איזו פחמימה, זה ירגיע אותכם.48 תגובות:

 1. אמנם אני מגיבה פה לראשונה, אחרי קריאה בסתר, אבל את כל כך צודקת כל הכבוד, גאה בך
  מיכל

  השבמחק
 2. כל הכבוד זוהר! אומנם לא ראיתי את התוכנית ואני גם מעדיפה שלא(זה רדוד מדי) אבל הפוסט הזה היה נהדר. כרגיל את יודעת לשים את המילים במקומם ולדעת להעמיד את הדברים כתיקונם וזה נפלא ומעורר השראה, המשיכי כך, בזכותך אני הפכתי לבנאדם יותר מקובל ויותר שלם עם עצמו ואני לא מוכנה לחזור לאחור! <3

  השבמחק
 3. שדה תפוחי אדמה שלם לא יספיק כדי לעזור להם לשנות את הכיעור הזה...אולי בימקום ליתמוך במיצעדי גאווה צריך לעשות מיצעד נשים אמיתיות ולהראות להם אנושיות מה היא. בפעם הראשונה שצעקו על לסבית בפאיימטיים העיפו את האיש....כשיורדים על אישה שמנה מותר...ועוד איך.

  כותבת שורות אילה היא אחות של הומוסקסואל ומקבלת את כולם ללא קשר להעדפותהם המיניות.

  השבמחק
 4. כמה דברים:
  נתחיל מזה שבגדול את צודקת לגמרי. זה היה דיון מטומטם בהשתתפות אנשים מטומטמים. גל אפל הוא ערס ומייצג את כל מה שרע בתעשיית האופנה וגם שאר המשתתפים לא בדיוק הבמבה הכי טרייה בשקית. אסי לדעתי דווקא היה בסדר גמור. אולי קצת פחות נחרץ מול הכוחחניות של גל אפל, אבל הוא היה בסדר ואמר את דעתו לגבי אדל וביונסה וכו'.
  בתור בחורה מלאה בעצמי רציתי להתיחס למשפט: ...שיום אחד מישהו יגרום לכם להרגיש כל כך חרא כמו שגרמתם להרגיש לכל מלאה ושמנה שצפתה בכם."
  אז אני מלאה וצפיתי וזה לא דיגדג לי את קצה הציפורן מכיוון שאני מעולם לא ניסיתי להשביע את רצונם של אנשים כמו גל אפל והפלקטים שיושבות לצידו. ברור לי שאנשים כאלה מסתכלים עליי ורואים מישהי שלא ראויה לנשום בכלל. הבעיה היא שאני מסתכלת עליהם ובזה להם לא פחות (והייתי בזה להם גם אם הייתי במשקל של גל גדות). לי הם לא גרמו להרגיש רע, הם פשוט שיעממו אותי. ואגב, ראיתי השבוע את גל גדות במציאות. אני מצטערת, אני לא מבינה איך גברים בכלל מסוגלים לחשוב שהיא מושכת. אולי עם כל הטררם סביב הפקת אופנה והפוזות היא נראית מדליקה. במציאות היא נראית כמו שרוך ארוך (שום דבר נגד גל גדות עצמה, פשוט לא רואה את מי זה אמור למשוך).
  גברים שחושבים שזה מושך הם לא ממש גברים בעיני, יותר הומואים בארון כנראה. אלו אותם גברים שחושבים שציצים מפלסטיק זה דבר מלהיב.
  חבל על העצבים שלך זוהר, הפוסט במקום כי חשוב לדבר על זה ולהציף וברור לי שלא כולן שמות זין כמוני על אנשים כאלה, אבל על העצבים חבל (:

  השבמחק
  תשובות
  1. תראי, באופן עקרוני אני חושבת כמוך - אבל מצד שני אני גם יודעת שיש לא מעט נשים בחוץ שדברים כאלו כן פוגעים להן בבטחון העצמי ובבהרגשה שלהן כנשיות, ואולי בשבילן ראוי להלחם ולהראות להן שיש אופציה אחרת ושפויה?

   מחק
  2. כל הכבוד על עור הפיל. לי זה גרם להרגיש רע מאוד.
   ולא כי אני מאמינה למה שהם אומרים אליי, אלא כי לא מתנהגים כה לאף אדם!

   לגבי גדות - אלכס, האיש שלי חושב שהיא לחלוטין גברית ושתחת-גב זה לא משהו.

   מחק
 5. כמה דברים דארלינג: קודם כל, גל אפל עם כל הרזון והאנטי שמניות שלו ובדיבורים על זה שהשמנה שקולה לחולניות – היה חולה בסרטן, פעמיים. יכול מאוד להיות שיש לו צורך להדביק חולניות להשמנה ולעצמו את הרזון כהתגוננות פסיכולוגית כאילו הוא ואמר לעצמו שאם הוא ישמור על הרזון הוא יהיה בריא יותר (כלומר לא יחלה שוב – ואם כבר כן אז בצורה יותר קלה).

  מעבר לזה, ברור שכל אחד ואחת יש מבנה גוף שהוא נמשך אליו, ואין לי בעיה עם גברים שנמשכים לבחורות רזות. אבל בעיני גברים שלא מסוגלים לגלות סובלנות לנשים שהן לא קטנות ושבריריות למראה הם פשוט חלשים. הם פשוט לא מסוגלים להתמודד עם נשים חזקות אז הם מחפשים נשים שהן "רזות" ו"שבריריות" לא רק במובן הפיזי אלא בעיקר במובן הנפשי והרוחני כי רק לעומתן הם מסוגלים לראות את עצמם כ"גבר גבר" ולא בתור הסמרטוט שהם במציאות. לצערי פגשתי כמה כאלו פנים מול פנים כך שגל אפל הוירטואלי לא מזיז לי את קצה הציפורן עם הטמטום שלו.

  השבמחק
  תשובות
  1. הניתוח הפסיכולוגי מעניין...

   מסכימה איתך. אני לא מחפשת שכל הגברים בעולם ימשכו אליי - לא תודה.
   אבל מגיע לי כבוד כמו לכל בן אדם! לא צריך לדבר לאף אחד ככה! אין לזה הצדקה.

   מחק
 6. הגיע הזמן לנתק את הקשר בין שמן לחולני. אולי יש לך המלצה לאיזו כתבה טובה שאוכל להפיץ בין קרובים מסוימים שלי שסוגדים לBMI?

  השבמחק
  תשובות
  1. הוא נותק מזמן. ממליצה על הספר "כולנו אנשים אמיתיים" של איילת קלטר.

   מחק
 7. את כל כך צודקת, זה פשוט לא יאמן שאנשים שהם כלום עם כלום מעיזים לפזר את דעתם
  (השולית לחלוטין) בלי להתבלבל...
  דעות מכוערות כאלה עדיף להשאיר בתוך הראש שחושב אותן ולא לפלוט לכל עבר!

  הגיע הזמן שייפסק הטררם הזה סביב הרזון ואנשים יתחילו לשאוף לחיבור לעצמם, לנשמה ולגוף שלהם!

  השבמחק
 8. גל אפל עשה לי בחילה. הוא באמת נוראי. אסי עזר דווקא התווכח איתו ודיבר הרבה יותר לעניין ממנו.

  השבמחק
  תשובות
  1. ועדיין ציחקק כמו ילד בן 4 לנוכח חוסר הטאקט במקום להעמיד אותו במקומו.

   מחק
 9. אחרי שקראתי את הפוסט, שאותו את מסיימת ככצהרה על זה שגם את שמנה, הסתכלתי בסרטים שלך לראות את כמה את באמת שמנה. אם את חושבת שאת שמנה, את טועה. את מלאה, כן, שמנה עדיין לא וטוב שכך. גם את צריכה להביא את הגוף שלך למצב תקין, בריא וכשיר. זה לא עניין של יופי, אלא הגשמה עצמית. גם במישור הפיזי.

  בהצלחה

  השבמחק
  תשובות
  1. יש לי שאלה, יא חתיכת אפס מאופס, מאיפה החלטת שהגוף שלי לא במצב תקין?!?!
   אני מתעמלת, אוכלת בריא, בדיקות הדם שלי מעולות ואין לי שום סיבה בריאותית לרדת במשקל.
   אז אני מגשימה את עצמי בצורה מצויינת.
   ומה שאת חושבת פשוט לא מעניין אותי.

   מחק
  2. אני אוהב שכל אותן "נשמות טובות" תמיד מגיבות ביוזר אנונימי...
   בוא תגשים את עצמך באופן גלוי, אוקי ?
   בכל מישור שרק תרצה.

   מכריז בזאת על יום "התעלם מהטרול".

   זוהר - רשאית אש בזמנך החופשי ורצוי על אוטומט.
   :-)

   מחק
  3. מיכאל, אני מתה עליך...

   מחק
 10. תשובות
  1. זו שקראה לביונסה שמנה, התנגדה להקרנה של סרטים פלסטינאים ואמרה שכל מי שמתנסה עם בני מינו הוא אדם אומלל שלא סגור על עצמו ועוד פנינים מהסוג הזה. איך היא חייה עם עצמה?

   מחק
 11. למה בעצם האידיאל בעולם האופנה הוא אישה שנראית כמו נער רזה, צנום וקטן? מכיוון שרוב מעצבי האופנה בעולם (שקבעו את אידיאל היופי לדוגמניות) הם הומואים, הרואים בעיני רוחם נער שברירי ורזה ובעצם הם מעצבים לו ולא לנו. כמעצבת אני יכולה להצהיר כאן שהמידה הממוצעת המבוקשת היא 42 (אצלי לפחות) לכן אני לא מבינה למה עדיין כל עולם האופנה תקוע במידה 34???
  וזוהר, את כמו תמיד, מלכה!

  השבמחק
  תשובות
  1. אני כל כך מסכימה איתך. מקווה שתישארי כזאת גם כשתציגי בשבועות האופנה בעולם, אהובה.

   מחק
  2. דגנית ..
   שאלת את עצמך פעם מדוע כל עולם האופנה תקוע על נשים יפיפות? (גם המלאות שבעולם האופנה)
   זה לא אידיאל שקשה לעמוד מולו לנשים ממוצעות?
   למה נתפסתן למשקל?
   (בבקשה לא לספר לי על המלחמה שלכן באנורקסיה, קצת כנות לא תזיק)

   מחק
  3. לא, כי לא חסרות נשים ברחוב שיפות בדיוק כמו הדוגמנית הממוצעת ואפילו הרבה יותר מהן. וגם יופי הוא עניין של תרבות, כי היפייפיות של ספרד במאה ה 16 הן מכוערות היום.

   מחק
 12. זהר היקרה!!
  פעם ראשונה שאני קוראת את הבלוג שלך
  כל מילה ומילה שלך נגעה בי באופן פנומנאלי
  את הצגת את הדברים בצורה נכונה והעמדת אותם במקומם.
  אני כל כך שמחה שיש מישהי שיודעת להתבטא כמוך, בצורה יפה (או כמתבקש)
  אני מאחוריך ומאחורי המילים שלך
  חופית

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה חופית! בפעם הבאה אני זוהר עם ו' :) בקטנה :)

   מחק
 13. מסכימה לגמרי!!!
  תוכנית מביכה ואסי צריך להתבייש בה והפנאל מביך מאוד!!!!

  השבמחק
 14. צודקת במאה אחוז וכל הכבוד על כתיבת הפוסט הזה. כשראיתי את זה מה שעלה לי לראש שזה בדיוש שגיא אפל הוא יצור דוחה, וכל כך מכוער מבפנים אם הוא מסוגל להתבטא כך, שזה בכלל לא משנה איך הוא נראה, ושאני לא מבינה איך במיוחד הנשים שם בחבורה לא קמו והלכו, אלא צחקקו כמו חבורת מטומטמות.

  השבמחק
  תשובות
  1. יצא לי קצת עילג...אבל מקווה שמובן:)

   מחק
  2. מובן מאוד. בהחלט היו צריכות לקום וללכת. אני כנראה הייתי חובטת בו.

   מחק
 15. מזמן הבנתי שאסי עזר שונא שמנות.
  עוד בימים היה צוחק על אסתי זקהיים בלי בושה בפריים טיים (באח הגדול)

  השבמחק
  תשובות
  1. לא ראיתי מעולם האח הגדול, כמובן שלא הפסדתי כלום...

   מחק
 16. התגובה הראשונה שעולה לי לראש היא- איכס. פשוט איכס.
  למה בנאדם כזה מקבל במה? שישב מול הקיר וימלמל את השטויות שלו.

  השבמחק
 17. אני קוראת אותך כבר די הרבה זמן - חייבת להגיד שהתבגרת ומפוסטים מאוד "דווקאיים" וקצת ילדותיים את כותבת בצורה יותר בוגרת ומנומקת. כל הכבוד על הפוסט הזה! לא ראיתי את התכנית המדוברת, אבל מהתיאור שלך זה נשמע משפיל ומבזה, לכל אישה ששופטים אותה כך, לא רק לשמנות. מקווה שהפוסט הזה יגיע אל המפיקים של התכנית ושיפיקו לקחים!

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה, זה מה שקורה כשמתחילים לכתוב בגיל צעיר ומתבגרים, גם הפוסטים מתבגרים.

   מחק
 18. זוהר יקירתי,
  כל מילה בסלע. אוהבת אותך ואת הדרך שלך להגיד את הדברים הכל כך נכונים הללו. כל כך מסכימה עם גב' דגניתא לגבי המעצבים ההומוסקסואלים ששולטים בעולם האופנה ושואפים לראות נער צעיר משתקף בדוגמנית האנורקסית שלמולם. אני כמובן מכלילה וחייבת להוסיף שחוץ מאותם הומואים ישנה גם הגברדיה השובניסטית שרוצה לקבע את האישה במקום המוחלש והשברירי-מה שהיה המחוך שובר העצמות של פעם היום הוא הרזון החולני. אני רואה מגמה של שינוי בקטנה ומלאת אמונה שהעולם הרקוב הזה יתקדם למקום חדש ונאור יותר. עם יותר נשים כמוך אנחנו בדרך נכונה. מודלים משתנים והגלגל מתהפך.

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה ואני מסכימה איתך לגמרי לגבי השובינזם והרזון.

   מחק
 19. מסכימה עם כל מילה!
  דבר ראשון, אני לא מבינה איך בנאדם שמתלבש ונראה כמו גל אפל מעז בכלל לקרוא לעצמו סטייליסט...
  דבר שני, תודה שאת מייצגת אותנו הנשים המלאות והאמיתיות! ומנסה להילחם בשטויות של האנשים האלה שכנראה פשוט מדברים מתוך מרמור ורעב...
  נהנתי לקרוא!

  השבמחק
 20. הי זוהר, זה בעיני הפוסט האג'נדאי הטוב ביותר שלך by far.
  הניסוח פה מושלם, הנימוקים הם ישר ללב העניין, העברת את המסר בצורה ברורה ואני מאמינה שעשית דבר חשוב למען מי שראתה את מיסטר אפל הכל כך מלא בעצמו, מקיא מילולית מול המצלמות באותה התכנית, ושהיא גם במקרה לא בחורה בעלת מראה שדוף לפי המלצתו של דוקטור אפל.
  כל הכבוד לך! את אינטלגנטית וחוש הצדק שלך מרגש ומעורר הערכה.
  רק דבר אחד קצת פגם - אותה מגיבה שכתבה פה על גל גדות שהיא נראית כמו שרוך - האם זה לא דומה קצת למה שמר אפל עשה כשהוא ירד על אותה בחורה בגלל משקלה הרב לטעמו?
  פחות לעניין.
  אני מגיבה מאנונימי כי אין לי חשבון פה, שמי נטלי.

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה, מסכימה איתך שזה אותו הדבר... ברוכה הבאה נטלי!

   מחק
 21. זוהר את נהדרת! קראתי כבר כמה פוסטים ואני נהנית מהנושאים המעניינים והכתיבה האינטיליגנטית שלך.

  השבמחק