יום חמישי, 23 ביולי 2015

Red - my favorite color!

ט"ו באב בדרך ובתור חולת אדום, רומנטיקה וקיטץ' כמובן שלא יכולתי לוותר על הפקת ט"ו באב משגעת! השנה אני הולכת להציע לכן משהו מעניין במיוחד לעשות בט"ו באב וזה להגיע אלי לחנות הפרחים שאני מנהלת למכירה מיוחדת של כל מה שנשים אוהבות לקבל במתנה! פרחים ועציצים, שוקולדים, יין ותכשיטים! מה יחכה לכן? פרחים, עציצים וזרי ראשמטריפים מבית פרחי אברהמי, יינות של יקבי האלה, שוקולדים ומכירת ההשקה של תכשיטי המותג שלי The original sin. מי שעקבה אחרי בפייסבוק ראתה שפתחתי עמוד חדש לחברה חדשה, אנחנו מייבאים ומעצבים תכשיטים מיוחדים מתאילנד והמכירה הראשונה שלנו תהיה בט"ו באב בחנות הפרחים! הקולקציה הנוכחית היא תכשיטי פרחים ומה יותר הגיוני מלמכור תכשיטי פרחים בחנות פרחים?

Tu Be-av (The Jewish Valentine's day) is coming, and as someone who adores the color red, romance and kitch, I of course had to have a gorgeous To Be-av photo shoot! If you're looking for a place to spend that special day, you are invited to my flower shop for a Lovers sale! We're gonna have beautiful bouquets and plants, and wines from the Ella Valley Vineyards. I will also be launching my new jewelry brand - The Original Sin. If you follow me on Facebook you might have noticed my new page. We design and make very unique jewellery in Thailand. Our first collection, which will also be available during the sale, is called "Flowers of Eden". And what better place to sell our unique florist jewellery than a flowers shop?!

את הפקת ט"ו באב צילם אהוב ליבי - אופיר קפון. סיפור האהבה ביני לבין אופיר התחיל כשהייתי בת 18, הוא הציע לי לדגמן לו ואני חשבתי "אוף, עוד פעם צלם סוטה" מפה לשם התברר שהוא צלם תותח, בן אדם זהב והפכנו לחברים ממש טובים. מאז הוא הספיק לצלם אותי מדגמנת, מתחתנת, בהריון, יולדת, מכניסה את בני בבריתו של אברהם וזה רומן שנמשך ונמשך. הלוקיישן המהמם הוא חדר הטעימות של יקבי עמק האלה, צילמתי שם טיפ טיפה בהפקת פסח והרגשתי שממש לא מיציתי את המקום אז חזרתי לשם. אני אחראית כמובן על העיצוב, הפרחים, הסטיילינג והאיפור. תמיד אנחנו רואים הפקות ט"ו באב בהן יש גבר ואישה אבל הפעם החלטתי לצלם הפקת ט"ו באב דווקא עם אישה לצידי, כי רומנטיקה לא שמורה רק לסטרייטים וכי היא אישה מהממת. אני גם זו שאיפרה את ריטה, אבל על השיער המשגע שלה אמון אוהד בן עזרא שעובד במספרה במודיעין וגם בבית במושב לידי (גילוי נאות: אוהד הוא בן דודתי האהובה). הבגדים והאקססוריז ממקומות שונים ולכן אציין ליד כל תמונה מה מאיפה, רציתי בעצם לתת לכם הצעת הגשה לגבי מה ללבוש ואיך להראות לדייט בט"ו באב.

My photographer this time was my dearest friend Ofir Kapon. We met years back when he offered me to model for him. Since that day he and his camera witnessed every milestone in my life: modeling, getting married, being pregnant, having my baby and more. The location here is the tasting room of the Ella Valley Vinyards. I had some photos taken there before, but I didn't feel like they were enough, so I came back to use it again. I did the styling, flowers and make up on the set. Rita's hair is by Ohad Ben Ezra, a hair designer working both in Modi'in and at his house which is near where I live. Usually when it's a "love" photo shoot we are used to seeing a man and a woman as a couple, but I wanted my set to show that romance is not limited to straight people... The clothes and accessories you see here were collected from a few different places, which will be specified next to each photo, so you can treat this as a styling offer for your date look for Tu Be-av!


מבחינת פלטת הצבעים אדום ולבן התבקש אבל זה שילוב כל כך מאוס שהחלטתי ללכת על גוונים שונים של אדום ובורדו' ירוק ולשלב ממש נגיעות קטנטנות של קרם. בעייני זה שילוב הרבה יותר בוגר ואלגנטי מאדום לבן. סוגי הפרחים שבהם השתמשתי הם: ורדים אדומים מזן ה red one והבורדו black bakara, ציפורן אמריקאית ננסית, כרבולות "זנב שועל" אקליפטוס משונן, אקליפטוס אדום, ליזיאנטוס קרם וספארי סאן סנט. השתמשתי גם בטחב והעששיות הן פריט העיצוב האהוב עלי... שמעתי שהן כבר פחות באופנה, אבל אני חושבת שיש דברים קלאסיים שאין בהם "אופנה" וזה אחד מהם.

The color scheme you would expect to see here is red and white, of course, but I felt like it's very corny and decided to go for variety of reds and deep burgundy with green and a hint of ivory. For me this color combination feels a lot more mature and elegant than the usual red-and-white. The Flowers I used are: "red one" red roses, "black bakara" burgundy roses, dianthus, onobrychis, eucalyptus, red eucalyptus, ivory lisianthus and "safari sanset" protea. I also used moss and lanterns. I heard these were not so fashionable anymore, but I don't care. I love lanterns, they're elegant and so classy. For me they will always be in style.


הקינוחים היו סאגה מטורפת, סגרתי עם שתי נשים שונות שעוסקות בקונדיטוריה ואיכשהו שתיהן לא הצליחו להשתתף בהפקה בסופו של דבר. לכן בסוף קנינו את הקינוחים ממאפיה כל שהיא באשדוד שלא רצתה לעשות שת"פ תמורת התמונות המעלפות והקרדיט אלא רק תמורת תשלום על הקינוחים,  קצת באסה אבל זכותם. אני בטוחה שזה יותר מבאס עבורם לראות תמונות כאלו מוצלחות שהם לא יכולים להשתמש בהן כי הן של אופיר ושלי.

The desserts were a crazy saga. 2 different women were supposed have their deserts included in their production, but they both cancelled on me. Eventually, we went to a bakery and bought those. The lady at the bakery refused my offer to give us the cakes for free, and get these amazing photos in return. It's definitely her right to do so, but I bet she feels bad now she can't use these amazing photos without paying us...ולחלק המעניין, הדייט שלי עם ריטה... כשהתחלנו ריטה לבשה שמלה של H & M  ואני לבשתי שמלה של אסוס. היא נועלת אלדו ואני נועלת מליסה. האקססוריז שעל שתינו הן של אילי גורן המדהימה, רק שאת השרשרת שלי לא רואים לצערי.

And now, to the interesting part, my date with Rita :) Rita is wearing a dress from H&M and Aldo shoes, and I wear a dress from ASOS and Mellisa shoes. We're both wearing accessories by Ili Goren.


אתן תראו אותי בוהה בריטה הרבה, היא פשוט הייתה עוצרת נשימה בעייני.

I couldn't take my eyes off Rita. She was breath taking!טוב, היה הרבה ציצים על הסט... זה היה מתבקש.

Well, we had so much boob on set...


אחד היתרונות בחברה כמו ריטה שהיא בדיוק במידה שלי ויש לה טעם בדיוק כמו שלי בבגדים זה שהיא מתקשרת ואומרת לי "זוהר מדדתי שמלה מושלמת, את רוצה גם?" והיא פשוט קונה לי אותה וזה אכן יושב מושלם... ובנימה אישית כשראיתי את התמונה הזאת חשבתי לעצמי דבר ראשון "וואו" ואז "אני כרגע הכי גדולה שהייתי בחיים שלי" אבל המחשבה שליוותה אותי הייתה "ואני עדיין נראית מצויין, כי הדבר הראשון שחשבתי זה וואו!" השרשרת שעלי היא של גיא גיל, הפריט הראשון שקניתי ממנו.


One of the best things about having a friend who wearing the same size and who has the same taste in fashion, is that when she sees something she likes, she gets me the same one, and it always fits flawlessly. A few personal words about this photo: when I first saw it I immediately said: "WOW", and then "that's the biggest I ever was". But right after that I thought "but I still look great! because I said wow first!". The necklace is by Guy Gil, and it's the only item I have of his so far.


יש בעייני משהו עוצמתי בטירוף בשתי נשים מקומרות ויפות באותה שמלה עוצרת נשימה.

I find that there is something very powerful about two curvy women wearing the same amazing dress.
ברגעים קשים נחתי לרגע על הציצי של ריטה והבנתי למה בעלי כל כך נהנה לשים ראש על שלי :)

In tough moments I took a nap on Rita's "pillows" and realized why my husband does the same to me...
את הריסים המטריפים אגב לא הבאתי מהבית, אלא קיבלתי מאיל מקיאג'. פשוט הצלחה מסחררת בעייני סדרת הריסים שהם הוציאו.

I wasn't born with these crazy eyelashes, by the way. They were purchased at Il makiage.


וכמו כל דייט מוצלח, הוא נגמר על הספה...
אני בשמלה של אסוס מלפני כמה שנים וריטה בשמלה של דזיגואל עונדת שרשרת של אילי גורן ואני בשרשרת של גיא גיל.

And just like any successful date, this one ended on the couch...
I'm in an old dress from ASOS and Rita is wearing Desigual and a necklace by Ili.

זהו להיום, מקווה שנהנתן ועוד יותר מקווה לראות אתכן ביריד האהבה בט"ו באב אצלי! אני מאוד נרגשת, גם כי אני בט"ו באב תמיד יוצאת מגדרי עם סידורי פרחים מטורפים וגם בגלל המכירה של התכשיטים שלי! סוף סוף!

נשיקות,
זוהר

It's a wrap! I hope you liked my post and that I will get to see you at my Lovers Sale! I'm super excited about it. I always make the prettiest bouquets for Tu be-av and I finally get to sell my jewelry!

XOXO

Zohar 

40 comments:

 1. וואו! מטריפות באדום! הפקה יפה ויוצאת דופן

  השבמחק
 2. באמת וואו. עשית לי חשק לאומברה אדמדם ולשמלה אדומה. מתה כבר להגיע למחשב ולראות את התמונות האלו בגודל הראוי. מאוד אהבתי את הבחירה בשתי נשים, גם בגלל האמירה וגם בגלל שככה יש פי שניים אופנה שמעניין להסתכל עליה :-)

  השבמחק
  תשובות
  1. האמת שלי נמאס מהאומברה האדום. כבר תוהה לעצמי מה אשנה בפעם הבאה!

   מחק
 3. הפקה משגעת ותמונות נפלאות

  השבמחק
 4. הפקה משגעת ותמונות נפלאות

  השבמחק
 5. וואו זוהר, פשוט וואו. איזו השקעה מטורפת! ונראה שהיה לכן ממש כיף וטעים.
  את מהממת, היופי שלך כל כך עוצמתי והשמלה האדומה - שלמות. שתיכן נראות בה מעולה. לשמלת בורדו פחות התחברתי, לא מתה על שמלות קולר למיניהן, פחות מחמיא בעיני אבל כרגיל את עדיין נראית פצצה בטירוף.
  הפקה הורסת, מצפה לעוד בסגנון..
  מור

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה מור! אני דווקא מאוד אוהבת שמלות קולר ולבעלות כתפיים רחבות וחזה גדול כמוני הן דווקא הכי מחמיאות בעולם. שימי לב שבשמלה האדומה אני נראית רחבה יותר באזור הכתפיים :)

   מחק
 6. יפהיפה!! אין על השיער שלך

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה! אני בדיוק מתחילה להשתעמם ממנו...

   מחק
 7. תשובות
  1. גם אנחנו מאוהבות בך גברת סקס אפיל נשפך מהאוזניים!

   מחק
 8. אני אוהבת את הפוסטים שלך אבל פה לדעתי היה יכול להיות הרבה יותר טוב עפ פחות תמונות- יש פה תמונות ברצף שנראות אותו הדבר וזה מתחיל לשעמם ולעצבן את העין בשלב מסוים.
  ואת נראית מצוין!

  השבמחק
  תשובות
  1. אני לא רואה כפל תמונות זהות או אפילו קרובות לזה ועשיתי כמיטב יכולתי לסנן מעט מתוך 200 תמונות. אפשר היה להעיר את אותה הערה מבלי ה""משעמם ומעצבן".
   כל הפקה כזאת לוקחת ים של כסף, אנרגיה וזמן, אז לפעמים מתלהבים ומפריזים בתמונות. זאת לא סיבה להתנסח ככה וזה סופר מעליב. סליחה שעצבנתי אותך.

   מחק
  2. יש מצב שמחקת את התגובה שלי?? OMG!!!!!

   מחק
  3. כן, כי אני מוחקת תגובות של כלבות מרושעות ופחדניות שמתחבאות מאחורי אנונימיות. נבלה שכמוך, הלוואי שתמצאי חיים ותפסיקי להטריד ולהטריל.

   מחק
 9. מדהים! נהנתי לקרוא ולראות את התמונות ואפילו לצחוק קצת. דבר אחד שיכול להיות פספסתי ונורא רוצה להשיג לרשותי, מאיפה השרשרת של השמלה האדומה? עברתי כמה פעמים על הפוסט ולא ראיתי שכתבת אז אשמח אם תגיבי לי כאן.
  תודה! תמשיכי כך.

  השבמחק
  תשובות
  1. כתבתי בוודאי, השרשרת של גיא גיל :) ראיתי שיש עוד דומות!

   מחק
 10. זוהר, הסטיילינג שלך מדהים - מוקפד, מדוייק, כל כך ניכרת ההשקעה והאהבה בכל פרט ופרט בתמונות. פשוט חגיגה לעיניים. תודה על ההשקעה בנו, הקוראים.
  מאחלת לעצמי עוד הרבה הפקות כאלו, ובבקשה עוד תמונות תקריב בהפקות הבאות :-)

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה! כן פישלתי קצת עם הקלוזאפים, הייתי כל כך אאוט באותו שבוע ששכחתי לבקש...

   מחק
 11. התמונה עם הציצי- לפנתיאון :) והתמונה עם החיוך שלך בפוקוס מהממת! רואים שהשקעת הרבה מחשבה בהפקה והתוצאה מושלמת!

  השבמחק
 12. זוהר יקרה,
  כל כך נהניתי לקרוא את הפוסט. תודה על ההשקעה המרובה ועל כל ההפקה. אני משוכנעת שזה תובעני מאוד.
  התמונות והמראות מאוד מקצועיים, ורואים שאופיר הוא צלם איכותי. ממש תענוג.
  אני דווקא אהבתי את ריבוי התמונות, שהרי זה פוסט של סטייליסטית שעוסק באופנה וכו', לא פוסט של פילוסוף או של קואצ'ר - שם למלל יש משמעות אחרת. כל תמונה נוספת חשפה בפניי עוד משהו יפה שראיתי ולמדתי ממנו, וגם נהניתי לראות את הטעם המשובח שבו: השולחן, הכיסאות, סידורי הפרחים, השטיחים.... מה לא?
  כבר כתבתי לך בעבר שאת כותבת ומצטלמת מעולה. יש הרבה שחושבות כמוני, אז נסי להתעלם מאנשים חסרי טקט ונימוס בסיסי ככל שאת יכולה.
  ולסיום, תודה על זה שאת כאן ושאת כזו השראה. מחכה להגיע למכירה שלך בשישי הקרוב!!

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה! אני לא מאמינה שתגיעי! אני כל כך אשמח לפגוש אותך סופסוף!

   מחק
  2. מקסימה שאת! ונפגשנו פעם בספריה בהר הצופים...

   מחק
  3. אוי נכון! אבל זה היה לפני נצח! רוצה שוב! :)

   מחק
 13. כל מה שבא לי עכשיו זה לקנות שמלה אדומה. הפקה משגעת, שתיכן מהממות!

  השבמחק
  תשובות
  1. אז למה את מחכה?! ואני רוצה תמונה!

   מחק
 14. זוהר שבוע טוב
  הלוקיישן שבחרת להפקה מקסים ומשובח, הסטיילינג מקסים
  ומה שהופף את הכל למשובב עין זה שרואים שאתן נהנות!!
  וזה כיף.
  שיהיה לך שבוע מקסים

  השבמחק
 15. ממש אהבתי את זה שזאת הפקה עם נשים,
  בעיניי זה מוציא מהשגרה הלעוסה שאוהבת למכור לנו שרומנטיקה זה רק בין גבר ואישה
  התמונות ממש יפות ועושות חשק לסידורי פרחים בצבעים עזים

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה, יש לי הרבה חברים וחברות מהקהילה הלהטבית וחשבתי בדיוק עליהם :) יכולתי לצלם אותה עם בעלי אבל קצת לגווון :)

   מחק
 16. הפקה משגעת, שיחקת אותה! מדהימות, מהממות ותמשיכו ככה!
  מיכל

  השבמחק
 17. תבקשי שיעשו לך הגהה לאנגלית. כי זה מביך.

  השבמחק
  תשובות
  1. מצחיק כי דווקא מישהי שעובדת כמתרגמת עושה לי הגהה לאנגלית. אז לכי תזדייני. הרשע והקנאה שלך מביכים יותר.

   מחק
 18. בתור בחורה עם חזה מאוד גדול (שמתלווה לגוף רזה וגבוה) זה ממש כיף ומעצים לראות את התמונות עם המחשוף הגאה שלך! אני מאחלת לעצמי להצליח להרגיש בנוח עם המחשוף שלי. תמיד אני מרגישה שזה חשוף מדי או "זנותי", ומרגישה שכל המבטים ישר נמשכים אל המחשוף שלי.. ואם אני כבר מעיזה להגיע ללימודים עם ג'ינס וסתם גופיה שחורה וצמודה (כי חם!!!) אני מקבלת מלא הערות עוקצניות.. אז רק רציתי להגיד שאת נראית נהדר ושמחתי מאוד להיחשף אלייך ולמסרים שלך. זה חשוב מאוד ומעורר השראה! הדס

  השבמחק