יום שבת, 30 בדצמבר 2017

Retema from the block!

הכל בפוסט הזה מרגש אותי וכשאני מתרגשת באמת קשה לי למצוא את המילים.
אני אתחיל מזה שההפקה הזאת היא הגשמת חלום.
אני כותבת את הבלוג כבר 8 שנים(!)  ואני חיה ונושמת אופנה בערך אותו זמן. לקח לי זמן לבנות את ההבנה והזהות שלי בעולם הזה, להבין יותר באופנה ולפתח את הטעם שלי. זה קרה ממש כאן על דפי הבלוג, ביחד עם התבגרות כללית והתפתחות אישית עצומה. על דפי הבלוג הפכתי מסטודנטית צעירה מאוד חוצפנית, מהוססת וחסרת טאקט לאישה מלאת ביטחון, עם מודעות פמיניסטית, גישה לא מתפשרת, קהל גדול שהולך אחריה וחלומות שמתגשמים כל הזמן. לאורך כל השנים האלו שמרתי על החשיבה הביקורתית שלי ולא איבדתי את היכולת שלי להסתכל בצורה אובייקטיבית על מה שקורה סביבי. לא המתקתי שפתיים ולא חיפשתי למצוא חן בעייני אף אחד וזה הפך את הדרך לטיפה יותר ארוכה ומורכבת עבורי, אבל אני מאוד שלמה איתה.

במהלך השנים ראיתי הפקות פלאס סייז, דוגמניות פלאס והשתתפתי בלא מעט בעצמי ותמיד הרגשתי שזה לא מדוייק. לא מספיק על רמה, לא כמו הפקות רגילות של דוגמניות רזות. רציתי לראות אופנה, וייב אחיד, מסר טוב ומשהו שלא מפחדים לעמוד מאחוריו. ואז פגשתי את רתם לויתן ואת קולקציית הגמר שלה לשנקר והלב שלי פשוט עצר. זה היה בדיוק זה. הפקה עם אווירה, קולקציה שמדברת בקו אחיד ובקול ברור וידעתי שהבחורה הזאת גאון. היא רק סיימה את הלימודים בשנקר ופנתה אלי שאדגמן לה לקמפיין ההד סטארט (שאתן חייבות להיכנס אליו ולתמוך בו כי זה שווה כל שקל וכי זו מהפכה אמיתית) ואחרי הצילומים לקמפיין הבנתי שאנחנו חייבות לצלם גם שת״פ ביחד. רותם הספיקה מאז להתחיל לעצב את הקולקציה המסחרית שלה ואני נתקלתי מחדש במלכיאלה בן שבת. את מלכיאלה הכרתי מרחוק כשהיא דיגמנה לנוקס וגם היא עברה חתיכת דרך. היא צלמת והיא פמיניסטית ומדהימה וכל כך כיף לקרוא אותה ואמרתי אוקיי - בואו נצלם ביחד.

הקונספט היה אופנת רחוב, סטרייט סטייל. הוויב הוא לגמרי ״שכונה״ והתמונות האלו הן תמונות פילם ולא תמונות ממצלמה דיגיטלית ולכן הן לא ערוכות, הן מציאותיות לחלוטין.

 באמת שקשה לי להסביר במילים למה ואיך זה מרגש אותי ככה,
אבל אני כל כך גאה ביצירה הזאת וחושבת שזה משהו שאף אחד לא עשה לפנינו.
הפסקת פלאס כזאת מהממת, בפילם, אותנטי ו raw עם שפה אחידה ובלי ניסיונות לתמרן את המציאות. אני פשוט מאוהבת בכל פריים.
לעוד מיליון הפקות כאלו בשנה החדשה.

נשיקות

זוהר

10 תגובות:

 1. את פשוט מהממת ואכן הוייב המיוחד של ההפקה הזו ניכר בתמונות.
  יש משהו מאוד אותנטי בתמונות דווקא בגלל שהשיער אסוף והאיפור רגוע, הפנים שלך והבגדים המיוחדים "קופצים" לעין וזה פשוט תענוג. ביג לייק ואם הבגדים היו מיוצרים במידה שלי לחלוטין הייתי תומכת בקמפיין. בהצלחה לה היא באמת מוכשרת.

  השבמחק
 2. זה מעולה. את כלכך יפה בתמונות האלו ובסרטון של ההד סטארט, אבל מעבר ליפה - יש בך פשוט משהו ממש כובש וחי. רואים שאת נורא נהנית שם וזה מחלחל החוצה :)
  אגב גם אני נחשפתי אל מלכיאלה (דווקא לא בסצנת האופנה) והיא באמת אדירה.

  השבמחק
 3. You got game dawwwg
  זרקת אותי לספאניש הארלם
  באוזניים ריהאנה שרה you wanna see me naked naked naked עם הגיטרה של סנטנה
  When im with you all i hear is white noise
  מרגש ואותנטי!

  השבמחק
 4. מהממת וכובשת!! כיף לראות!

  השבמחק
 5. את מהממת , מבחוץ ומבפנים.
  הלוואי והיה לי את האומץ ( כן! אומץ!!!) לרבע ממה שאת מייצגת / משדרת.
  הלוואי ויכולתי לשים פס על כל העולם ולהיות בטוחה בעצמי.
  פשוט בא לי לחבק אותך מהתרגשות .
  מורידה בפנייך את הכובע, את דוגמא והשראה !

  השבמחק
 6. יפיופה סקסית וכריזמתית בטירוף

  השבמחק