אודות | About


קוראים לי זוהר, עם ו'. אני גרה במושב קטנטן בעמק האלה עם האיש שלי, שני כלבים אהובים – טדי הדוב ובראוני העוגיה והבן שלי - לביא . אני כותבת את הבלוג כבר 6 שנים, היו עלי כתבות בכל עיתון אפשרי, באתרים, הייתה לי פינה בערוץ עשר בתכנית "עושים שינוי" ואני עדיין מתארחת באינספור תוכניות וכתבות על אופנה למידות גדולות.
אני חיה ונושמת אופנה בכל צורה אפשרית ומאמינה שדרך לבוש אנחנו מבטאים אידיאלים, חלומות ורצונות. פתחתי את הבלוג כי אין מספיק נשים במידה שלי ובמימדים שלי שיודעות לאהוב את עצמן, להשקיע בעצמן, להתלבש איך שהן
רוצות ולדעת שהן פשוט מדהימות כמו שהן, אפילו שהן לא במידה 34. לא הייתי רזה מעולם, אני לובשת מידה 42-44 ובכל זאת אני שומרת על אורח חיים בריא, כשתזונה נכונה ופעילות גופנית הם חלק בלתי נפרד מחיי.
החלום שלי הוא שנשים יפסיקו לשאוף להגיע לאידיאל שלא קיים במציאות ומעוות על ידי הפוטושופ ושאידיאל היופי ישתנה ויתרחב כך שהאופנה לא תשלט על ידי שלטון הרזון האכזרי והלא מציאותי.

נשיקות,
זוהר


I am Zohar. I live at the Ella Valley in a tiny village with my husband, my 2 dogs, Teddie Bear and Brownie the cookie, and my baby boy - Lavi. I've been writing my blog for 6 years now, and articles about me and my blog were published in almost every Israeli news paper and on most sites. I was also part of a TV show on the Israeli channel 10, and a guest in few documentary films about plus size fashion.
I live and breath fashion in every way and i believe that through our outfits we are able to express our ideals, dreams and desires. I started writing because i think there aren't enough plus-sized women who love themselves so much, enough to know that they deserve to dress well, to dress the way they want, and to know they're amazing the way they are, even if they're not a size 2! I was never skinny or even thin. I'm a size 14-16 and still I dress well and live a healthy life. I work out every day, eat healthy food and feel great. I have a dream that one day women will stop running after this crazy, twisted ideal of beauty and that this ideal in itself will change, so we will be able to see the beauty in all women of all sizes and skin tones.

xoxo

Zohar

4 תגובות:

  1. שלום, אני גבר בן 30, אצן מרתון, ובאופן כללי אוהב ספורט. גדלתי כילד שמן, ואפילו היום אני מטפח כמה קילוגרמים עודפים, כן, גם אחרי שני מרתונים. בעקבות הפוסט המכוער בפייסבוק רציתי להביע תמיכה בך, ולומר שלא כל הגברים הם כך. אני מתעב את אידאל היופי הנשי כפי שהוא מעוצב על ידי התקשורת, וחושש מאוד לעתיד הילדים שלי שיגדלו בעולם כזה. אני מחזק את ידייך ואת ידי כל מי שסובל מדימוי עצמי נמוך בעקבות האידאלים המעוותים הללו.

    השבמחק
  2. חבל שאתם לא באיזור השרון..

    הבגדים מקסימים וגם הדוגמנית!!!

    השבמחק