אני והיח"צ | PR and I


אני מברכת על כל שת"פ של משרדי יח"צ ובלוגרים בתחום של אופנה וטיפוח ואני תמיד שמחה לסקור מוצרים ולהגיע להשקות כשהדברים רלוונטיים לבלוג שלי וכשמבינים את מערכת היחסים בינינו.
אני לא מעריכה ג'אנק מייל על דברים שאין להם שום נגיעה לבלוג שלי ואני ממש לא מעריכה משרדי יח"צ שמאמינים שאם הם שולחים לי מוצר הם קונים את דעתי והיא בהכרח תהיה חיובית. אין בבלוג שלי מדור פרסומי ואני לא כותבת על שום מוצר שלא ניסיתי או על אירוע שלא נכחתי בו. הנאמנות שלי נתונה לקוראות הבלוג שלי ולכן אני כותבת אך ורק את האמת שלי.אם זה מתאים לכם אתם יותר ממוזמנים לשלוח לי מיילים לכאן: zohar_av@hotmail.com .


I believe in cooperation between PR and bloggers and I will come gladly to every fashion show or launch if and when they are relevant to my blog, meaning: fashion, makeup and lifestyle, and as long as the terms are clear.
I DO NOT appreciate PR people spamming me with subjects that are not relevant to my blog. I despise PR guys who assume that when they send me an item for review, they have bought my positive opinion. My blog DOES NOT have an advertising section. I only review products or items I tried myself and will not, in any circumstances, write about products I haven't tried or about a launch I was never invited to. My loyalty lies with my audience alone, and I only write what is true and fair in my eyes.
If you find that this suits you, you are more than welcome to contact me at zohar_av@hotmail.com.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה